Politika:
Vekillerin Sıra Kavgası!
Cumartesi günü Almanya’dan Zonguldak Havalimanı’na ilk uçuşunu yapan Atlasglobal firmasını karşılamak içim havaalanında yapılan karşılama töreninde kelimenin tek manasıyla skandal yaşandı...

AKP Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu ve CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, aralarımda Vali, Beldiye başkanları ile milletvekillerinin de olduğu bir anda tartışmaya başladı. İddiaya göre protokol sırasında CHP’li Yavuzyılmaz’ın kendisini iterek önü e geçtiğini söyleyen AKP’li Çolakoğlu tepki gösterdi. Elleriyle Yavuzyılmaz’ın yaptığı hareketi göstererek çıkışan Çolakoğlu’na karşılık veren Yavuzyılmaz ise “Her seferinde aynı hareket. Reddediyorum” dedi. Kısa süreli tartışmada diğer protokol üyelerinin araya girmesiyle iki taraf sakinleştirildi. 
Milletvekili rozeti taşıyan Ahmet Çolakoğlu ve Deniz Yavuzyılmaz, bu anlamsız ve çocukça tavırlarıyla Zonguldak halkının yüzünü kızarttı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ZONGULDAKLI 1 yıl önce

tamam tamam 23 nisanda bakan koltuğuna otursun 1 günlüğüne o zamanda red eder mızıkcılık yaparsın bu arada zonguldak için ne yaptınız

Misafir Avatar
Bahtişen 1 yıl önce

Kantarcı itişseydi başkana büyük saygısızlık diye manşet atardınız

Misafir Avatar
hasan 1 yıl önce

deniz yavuzyılmaz akp içinde ahmet çolakoğlundan daha güçlüdür. akp içinde ahmet çolakoğlunun (ankaradan) işini bitirebilir. çünkü arkasında sermaye güçleri vardır.

banner228

ÇIKIŞI CHP’YE YÜKLENEREK BULAMAZLAR!

Haberi Oku