Politika:
Zaimoğlu: 'İktidar İçin Güçbirliği Şart”

CHP Merkez İlçe Başkan Adayı Osman Zaimoğlu, Pazar günü yapılacak kongre öncesinde konuştu:

“İktidar İçin Güçbirliği Şart”

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 19 Ocak 2020 Pazar günü yapılacak olan Merkez İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi öncesinde Halkın Sesi’ne konuşan başkan adayı Osman Zaimoğlu, ilk kez bu kadar iktidara yaklaşan Cumhuriyet Halk Partisi’ni Zonguldak’ta da güçlü kadrolarla iktidar yapmak için kolları sıvadıklarını belirtti. Zaimoğlu, “Yıllardır sabırsızlıkla görev bekleyen gençlerimiz ve kadınlarımız var. Yepyeni yüzleri de partimize katarak yerelden ülke geneline CHP’yi iktidar yapmak için gece gündüz demeden çalışmaya geliyoruz” dedi.

“ÖRGÜTLENMEYE KÖYLERDEN BAŞLAYACAĞIZ”

CHP’yi en güçlü şekilde Zonguldak’ta temsil etmek için işe köy ve mahalle teşkilatlarından başlayacaklarını ifade eden Zaimoğlu, “Göç ve işsizliğin derin izler bıraktığı Merkez köylerinde çözümü halkımızla birlikte üretmek istiyoruz. Bunun için CHP içindeki tüm kırgınlıkları geride bırakarak herkesi barıştırmaya geliyoruz. İstiklal savaşını kazanmış, rejimin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisi’nde kimsenin iç çekişmelere ayıracak zamanı olmamalı. CHP’nin olması gereken tek yer iktidardır. İşsizliğin kol gezdiği, ekonominin dip yaptığı bir ortamda halkın son umudu CHP olarak Zonguldak’ta fark yaratacağız” şeklinde konuştu.

 

“ZONGULDAK BELEDİYESİNİ GERİ ALACAĞIZ”

Sade bir üyeden parti yöneticisine kadar herkesin özeleştiri yaparak kaybedilen Zonguldak Belediyesi’ni yeniden CHP’ye kazandırmak için güçbirliği çağrısı yapan Osman Zaimoğlu şöyle konuştu:

“Zonguldak Belediyesini hatalarımızdan ders çıkararak nitelikli ve güçlü bir kadro ile yeniden alacağız. Güçlü bir muhalefet yaparak halkın menfaatlerinin en büyük savunucusu olacağız. Ezber bozacak bir anlayışla herkesi, her kesimi kucaklayacağız. Yeni insanların partimize katacağız. Zonguldak’ta CHP’yi ilk seçimde birinci parti yapmak için pazar günü yapılacak seçimlerde CHP delegesi arkadaşlarımı başkan adayı olduğum mavi listeye destek vermeye davet ediyorum”

Halkın Sesi

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Vildan gunesli 5 ay önce

Oncelikle Muarrem akdemir gibi beceriksiz birini hic adam yokmus gibi 2 kere ustuste baskan adayi koyduran zihniyet degismeli.akdemir ve teskilat yuzunden chp secimi kaybetti

banner228

Saadet partisi teşkilatları zoom ile bayramlaştı

Haberi Oku