Politika:
'Zonguldak'ta Yanlış Yaptık” (Videolu)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’da Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından yerel seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. İstanbul’da yaşanan başarının o kentte yaşayan bütün yurttaşların ortak başarısı olduğuna vurgu yapan Kılıçdaroğu, “Bu kentte ve diğer kentlerde yaşayanlar bu ülkede huzur istiyorlar. Siyasette gerginlik, kavga istemiyorlar. Eğer birlikte yaşayacaksak huzur içinde yaşamalıyız.” dedi.

 

“ADAYIMIZ KAZANAMADI”

CHP’nin seçim kaybettiği Bursa’nın içinde bir yara olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu,  şunları söyledi: “Bursa’nın da Nilüfer Belediye Başkanımız tarafından yönetilmesi gerekiyordu. Orada eksiğimiz ve hatamız var. Zonguldak ve Giresun’da adaylarımız kazanamadılar. Elbette ki ne Bursalıları ne Giresunluları ne de Zonguldaklıları suçlamıyoruz. Bütün süreci masaya yatırmak zorundayız. Kampanya boyunca büyük mitingler yapmadık. Referandum sürecinde olduğu gibi, STK’larla meslek odalarıyla bir araya geldik. Ve onlarla karşılıklı güven içinde gerçekten de güzel sohbetlerimiz oldu.”

Anahtar Kelimeler
Kemal Kılıçdaroğlu
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Vatandaş 1 yıl önce

Zonguldak a gelin bi bakin ne yol kaldi ne temiz bir cevre. Türkiyenin en buyuk köyü

Misafir Avatar
ismail Demirel 1 yıl önce

seçim kaybetmenin sebei başkanın belediyenin beceriksizliği,iletişimsizliği,umursamazlığıdır.yollar,kaldırımlar ,dereler rezil durumda.kanalizasyonu olmayan mahalleler var hala.

Misafir Avatar
hayri dokunsun 1 yıl önce

sorun haberalda değil belediye meclis adaylarında idi.ne olacak şimdi.

Misafir Avatar
ali 1 yıl önce

haberal ın baskısıyla Ankara dan atama yaparken düşünmek gerek zonguldaklı o kadar ahmak mı diye

Misafir Avatar
Teoman 1 yıl önce

Şenol Şanal briyantinli saçlı metroseksüel KEMAL HABERAL ile dolaşarak çok tepki çekti kendi partisinde ilkin.. dahası adamı anons etti kürsülere çağırdı.. Şenol bey güçsüzdü ve tecrübesizdi.. sahaya da yanlış adamlarla çıktı meclis listesi hatalıydı. Kendi ayağına sıktı . Son gün Bahçeli mitingi bir gün sonra nelerin olacağının göstergesiydi alenen.. birde Şenol bey çok değişti daha başkan olmadan kibirlendi baya. Sonuçta işi de kolay değildi Akdemir berbat etti Chp markasını

banner228

Cumhurbaşkanı'ndan projeler için kesin...

Haberi Oku