Sağlık:
Atatürk Devlet Hastanesi gelişiyor
Özel haber

Kalp Damar Hastalıkları Bölümü yeni bir uygulamayla çığır Açtı

 

Atatürk Devlet Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Bölümü sadece büyük kentlerde yapılan tedaviyi yapıyor. Atatürk Devlet Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Bölümü balon stent uygulaması ile büyük kentlerin hastanelerini geçti.

Tekirdağ Çorlu’da yaşayan Zonguldaklı Nihat Gör’ün,  ayak parmaklarında yara ve morarmalar mevcuttu. Yolda yürümekte ve merdiven çıkmakta zorlanan Gör, Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavinin yapıldığını duyunca şaşırdı ve tedavi için Zonguldak’a geldi. Sadece büyük kentlerin merkezinde yapılabilen ve Atatürk Devlet Hastanesinde de yapılan balon stent işlemi uygulanması neticesinde ayak parmaklarında yaralar ve morarmalar iyileşti, yolda daha rahat yürümeye ve merdiven çıkmasında sıkıntı yaşamamaya başladı.

Kalp Damar Cerrahi Opr. Dr. Ercan Servet Atatürk  Devlet Hastanesinde yapılan operasyonların geliştiğini belirtirken “ Kentimizde bu tür operasyonların kapalı ameliyat ile yapılması hem hastanemiz hem de kentimiz adına memnuniyet verici bir durum.” dedi.

Hasta Nihat Gör ise Zonguldak’ta böyle bir tedavi olduğunu duyunca çok şaşırdığını ifade ederken “bu imkânları sağladıkları için başta hastane yöneticisi Opr. Dr. Hasan Tosun’a daha sonra doktorum Opr. Dr. Ercan Servet’e çok teşekkür ederim. Eski bir Zonguldaklı olarak böyle bir hizmet verilmesi bizleri memnun etmiştir. Hiç bir ücret ödemeden böyle bir işlem yapılması memnun edici bir durum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

 (Aycan Karadağ)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ercan 2 yıl önce

tebrikler...

banner236

ZONGULDAK'IN ŞEKER KARNESİ KÖTÜ ÇIKTI

Haberi Oku