Sağlık:
Doktorların sürprizi tıbbi sekreterleri mutlu etti

Doktorların sürprizi tıbbi sekreterleri mutlu etti...

29 Kasım Tıbbi Sekreterler Günü nedeniyle Tıp Fakültesi doktorları tarafından hastanede görev yapan tıbbi sekreterlere sürpriz yapıldı.

Hastanede görevli tıbbi sekreterler, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi doktorlarından Erişkin Hematoloji Uzman Doktor Birsen Sahip, İç hastalıkları Araştırma Görevlisi Asistan Hanife Yurdakul Ertan ve İç hastalıkları Araştırma Görevlisi Asistan Betül Topal tarafından organize edilen sürpriz karşısında neye uğradığını şaşırdı.

Aynı gemide beraber görev yapmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Doktor Hanife Yurdakul Ertan, "Sağlık sektörünün emektar çalışanları tıbbi sekreterlere özel bir gün olan Dünya Tıbbi Sekreterler Günü her yıl 29 Kasım tarihinde kutlanıyor.

Amacı, sağlık hizmetlerinin temel ilkelerine, süreçlerine ve yönetime vakıf, etkin iletişim kuran nitelikli insanlar olan sizlerle birlikte görev yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. Biz sizlerle birlikte kocaman bir aileyiz. Emeğiniz desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Sizlerle aynı gemide olmak çok güzel iyi ki varsınız." ifadesini kullandı

İlginç sürpriz karşısında oldukça sevinen tıbbi sekreterler, kutlamayı organize eden doktorlara teşekkür etti.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Karaelmas 2 yıl önce

Ayakta alkışlıyorum,ayrıntı olarak görmediğiniz hayatlarına dokunduğunuz tüm hastalarınız ve çalışma arkadaşlarınız adına teşekkürler.

banner228

Bilim Kurulu Üyesi Uyardı:

Haberi Oku