"HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"

Zonguldaklı Genel Cerrah aşı olmayanlara böyle isyan etti:

Sağlık 03.09.2021, 18:43
1259
"HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"

İzmir Katip Çelebi Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrah olarak görev yapan Dr. Çağlar Ayaroğlu, bugün Filyos'ta yakalandığı koranavirüs nedeniyle 26 yaşında yaşamını yitiren Yasin Can Yavuz'un ölümüyle ilgili yaptığı paylaşımda aşı olamayanlara isyan etti.

Hergün 200-300 insanın coronadan öldüğüne dikkat çeken Doktor Ayaroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
"Ben siz ve sizin gibilere hakkımı helal etmiyorum. Etkilediğiniz o vefat eden genç insanların vebali sizin boynunuza. O bahsettiğiniz yan etkiler de bizim boynumuza olsun. İstediğinizi yapın. Her gün 200-300 insan ölüyor. Siz ve etkilediğiniz kesim sizinle tartışmak istemiyorum. Hayalinizde yarattığınız komplo teorileriniz ile sağlıklı bir yaşam diliyorum. Hepinizi rahat bırakıyoruz ama hastane aşısız covidli insanlarla dolup taşıyorum. Hayatımızı riske atan biziz, bizi rahat bırakmayan siz oluyorsunuz. İnsanların vebalini almayın. İyi günler"

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (2)
asd 2 hafta önce
sen kimsin üzerimizde ne hakkın var ki helal etmiyorsun? madem hastalıktan koruyor konuşma! faz 3 ü tamamlamamış (güya tamamlanmış) gen tedavi aşısı! na güvenmiyoruz! biz aşı karşıtı değiliz küreselcierin hain planlarına karşıyız! aşı olupta ölen felç geçiren bilimum hastalığa yakalanan bir sürü insan var! onların da veballeri üzerine olsun!
bilim dostu 2 hafta önce
bu küresecilerin hain planı aşıdan mı insanlığın sonunu getirmek covidden mi acaba... onuda bilimsel yoldan açıklarsanız..
23
parçalı bulutlu