Sağlık:
Hurda hırsızlığı sanığına ödül gibi atama
2009-2014 yılları arasında Kilimli’de Belediye Başkanlığı yapan ve arkasında bir çok usulsüzlük iddiaları bırakarak seçimleri kaybeden Dr. Seçkin Özdemir, 30 Mart sonrası doktorluğa dönmek için başvuruda bulunmuştu.

Özdemir, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığına  atandı.

HIRSIZLIKTAN YARGILANIYORDU !

Kilimli Belediye Başkanlığı’nı kaybettikten sonra hakkında bir çok yolsuzluk iddiası ortaya atılan Seçkin Özdemir, 5 yılda kaynağını açıklayamadığı bir servete sahip olmuştu. İstanbul’da milyonluk bir villa, Demirpark AVM’de Polo Mağazası, son model iki ayrı otomobil, Kozlu Aquapark önünde Crispino Mağazası bulunan Seçkin Özdemir, Zonguldak 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde de hurda hırsızlığı davasında sanık olarak yargılanıyordu. Kamuoyu hakkında bu kadar yolsuzluk iddiası bulunan kişinin böylesine önemli bir göreve atanırken kimin referans olduğunu merak ediyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hepimiz biliyoruz 7 yıl önce

ak partinin benimsemediği ve istemediği bir şahıs, herşeyi ak partiye bağlamayalım lütfen. ne aklarız ne paklarız öyle bir şey söz konusu dahi olamaz ama neylersin ki parti içinde olup da ak partiyle alakası olmayan pek çok şahsiyet ve "abi" var. o "abi"lerin sayesinde bu adamlar barınıyor. biz ak parti tabanı da memnun değiliz bu ahlak yoksunu insanların bizim adımızla nemalanmasından.

Misafir Avatar
adalet @rasim 7 yıl önce

mesele suçlu olup olmaması değil. bu ülke de hukuk ne kadar işliyor zaten. böyle bir konuda hukuku süreci olan birisini bu mevkiye getirmek saçmalık. mahkemede akplanıp paklansın sonra gelsin ki zaten hukuk sistemide onların elinde aklarlar. ak bürokratlarını....

Misafir Avatar
rasim 7 yıl önce

yargılanan birini kim olursa olsun suçlu gibi göstermek kadar insanlık dışı ir şey olamaz. yorumlarımızı bu çerçevede yapmalıyız. adam beraat eder sonra hepiniizi öper..

Misafir Avatar
yok 7 yıl önce

bunlar baştan sona kadar yüssüz başkada söze gerek yok

Misafir Avatar
hepimiz biliyoruz 7 yıl önce

hepimiz biliyoruz kimin referans olduğunu. köksal toptan tabiki. elinizi vicdanınıza koyunuz ve söyleyiniz, köksal toptanın referans olduğu, şehrin en önemli ve stratejik yerlerine yerleştirdiği "gereksiz, basiretsiz, karaktersiz, hırsız, ahlaksız" insanları nasıl temizleyebileceğiz. gider ayak devam ediyor hala atamalara, her yere birilerine o atıyor. seçkin özdemir, recep demirtaş, zdaha adını sayamadığımız onlarca insan. neye göre seçiliyor bunlar. zekai kasap, milli eğitime yeni atanan ilçe müdürleri

Misafir Avatar
rifat 7 yıl önce

Ülkemizde milyonlar işsiz geziyor iken........

Misafir Avatar
yaşar yılmaz 7 yıl önce

zonguldağın ne kadar sahipsiz olduğunun ispatıdır bu atama...

banner228

Mutasyonlu virüs şüphesiyle tedaviye alındı

Haberi Oku