FLAŞ HABER
Sağlık:
KABAK TADI VERDİ!

Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın 7 yıl önce söz verdiği 400 yataklı hastane için dün şehre gelen heyet mevcut hastane inşaatının yerine 3 farklı bölgede inceleme yaptı

KABAK TADI VERDİ!

Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın 7 yıl önce sözünü verdiği 400 yataklı hastane inşaatıyla ilgili dün şehre gelen bakanlık heyeti mevcut hastane inşaatı yerine 3 farklı bölgede incelemelerde bulundu. AKP İl Başkanı Zeki Tosun’un da bulunduğu incelemede 2 kişiden oluşan bakanlık heyeti önce Vali Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti. Heyet daha sonra kendilerine önerilen Çaydamar Mahallesi’ndeki MEKSA’nın bulunduğu alanı, İnağzı’nda vatandaşların ısrarla hastane yapılması istediği bölgeyi ve son olarak Elvanpazarcık Beldesi’nde bulunan Gökgöl Mağarası’nın çıkışındaki araziyi inceleyerek gerekli notları aldılar.

 

“İNCELEMEYE HAZIRLIKLI GELDİLER”

İnceleme sonrasında konuşan AKP İl Başkanı Zeki Tosun, heyetin kente hazırlıklı geldiğini ve ellerindeki dosyalara göre incelemelerde bulunduklarını ifade ederek, “Sağlık Bakanlığı’ndan bugün 2 tane arkadaşımız geldi. 400 yataklı hastane inşaatının yeni yeriyle ilgili belirledikleri yerlere baktılar. Yaptıkları incelemeleri bakanlığa getirip yeni yeri tespit etmeye çalışacaklar. Kendilerinin elinde 3 tane belirledikleri yer vardı. Bunların bir tanesi Çaydamar’da bulunan MEKSA’nın orası, diğeri İnağzı’nda bahse konu olan yer ve son olarak Elvanpazarcık Beldesi’nde bulunan Gökgöl Mağarasının çıkışındaki alan incelendi. Kendileri zaten buraya hazırlıklı gelmişler ve ellerindeki dosyalara bakarak yerinde inceleme yaptılar” dedi.

 

 (Umut ERSES) 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Tarık ÇAĞDAN 4 yıl önce

Bizim muttin de yakında gabak tadı verecek,,diyer namı ispiyoncu muttin. .adam bir türlü müdür olamadı gözü açık gidecek zavallı. .

banner228

ÇOCUĞUNUZUN ÖNÜNDE TARTIŞMAYIN !

Haberi Oku