MADENCİLERE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İNDİRİMİ

GMİS ile Özel Navadent Medikal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında yapılan protokol ile madencilere indirim kolaylığı getirildi

Sağlık 21.05.2021, 14:51 21.05.2021, 18:20
545
MADENCİLERE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İNDİRİMİ

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) ile Özel Navadent Medikal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında yapılan protokolle GMİS’e üye maden ve MTA işçileri, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler.
Protokole GMİS adına Genel Başkan Hakan Yeşil ile Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Navadent Medikal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adına Dr. Nesrin Velioğlu imza attılar. GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Ertan Kaya ile Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız da hazır bulundular.
Protokole göre GMİS üyeleri ve birinci dereceden yakınları, Özel Navadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş çekimi, kanal tedavisi ve diğer ağız ve diş tedavisi hizmetlerinin cari fiyat listesi üzerinden yüzde 10 ile yüzde 30 arasında indirimli olarak yararlanabilecekler.
NAVADENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ: Adres: Terakki Mahallesi Vatan Caddesi Köknar apartmanı no : 42/1 Merkez/Zonguldak- Telefon: 0 (372) 257 62 82 İnternet adresi: www.navadent.com.tr

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
32
açık