Sağlıkçılardan Belediye Başkanı Selim Alan’a öfke...

Sağlık 29.04.2021, 20:33
638
Sağlıkçılardan Belediye Başkanı Selim Alan’a öfke...

Türk Sağlık Sen Zonguldak Şube Başkanı Arzu Kara, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ı sağlıkçılar arasında ayrım yapmakla suçlayarak, “Beş kez randevu istedim ama görüşemedim. Ne yapalım derdimizi Marko Paşaya mı anlatalım” dedi.

Zonguldak Belediyesine ait katlı otoparkın sağlık çalışanlarına ücretsiz tahsis edilmesine önce sevindiklerini sonra ise sadece doktor ve hemşireler için almış bir karar olduğunu öğrendiklerini ifade eden Arzu Kara şunları söyledi: “Ebeler, sağlık memurları, sağlık teknikeri ve teknisyenleri sağlık lisansiyerleri vb. sağlık meslek mensubu arkadaşlarımız yok sayılmış. Merak ediyoruz bu dahiyane fikir kime ait? Kendisi de bir hekim  olan ve sağlık hizmetlerinin ekip işi olduğunu bilmesi gereken Sayın Belediye Başkanı böyle bir karara nasıl imza attı? Bu karara sağlık hizmetinin içinden gelen bir Belediye Başkanı imza atıyorsa vay halimize. Karardan haberi yoksa onu da kendi düşünsün. Salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarını göz ardı etmek, çalışanlar arasında ayrım yapmak bir yöneticiye hele seçilmiş bir yöneticiye hiç yakışmıyor. Salgın her geçen gün artıyor. Daha dün Zonguldak vaka rekoru kırdı. Bu günlerde sağlık çalışanlarına bu ayrımcılığımı reva görüyorsunuz .

Bu konuyu görüşmek için Belediye Başkanımızdan 5 defa randevu talep ettim . Görüşemedim. Bu ayrı bir muamma. Ne yapalım derdimizi Marko  Paşaya mı anlatalım?”

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (4)
Sosyete 3 ay önce
Daha çok alırsınız randevu egolu kendileri
ontemmuzlu 3 ay önce
güç zehirlenmesi başlamış selim beyde ona sahip çıkanlar çok pişman ben dahil yazıkki yazık
Emre 3 ay önce
Ayrıştırma sizin işiniz
Asgari ücretli 3 ay önce
Doğru söylüyorsunuz yanlış yapmış başkan kimseye ücretsiz çektirmesin herkes ücretli çeksin sizin aldığınız ücretin yarısını alıp oraya günlük 10 lira ödeyen İnsanlar var
23
açık