Son zamanlarda gerek iktidar partisinden, gerekse stepnesi MHP'den CHP'ye ve lideri Kılıçdaroğlu'na salvo atışı şeklinde eleştiriler geliyor.
Deprem mi oldu?
Suçlu Kılıçdaroğlu...
Dolar mı fırladı?
Suçlu yine Kılıçdaroğlu...
Gıda ürünlerine zam mı geldi?
Suçlu aynı zat...
Akaryakıt fiyatı mı arttı?
Suçlu CHP ve Genel Başkanı!
MHP'nin artık yaşlanmış ve düşünme güçlüğü çeken lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu ABD'nin yeni Başkanı Biden'i kutlayınca kendisini suçladı: "Sana mı kaldı kutlamak, daha erken..."
Eeeee, Cumhurbaşkanı da kutladı Biden'i... Hadi ona da etsene aynı lafları, yoksa "sana söylüyorum kızım, sen anla gelinim..." ayakları mı?
Gördüğünüz gibi ülke batmışmış, euro 10 lirayı aşmışmış, vatandaş çöpten gıda topluyormuş, halkın satın alım gücü düşmüşmüş, damat istifa etmişmiş... Suçlusu Kılıçdaroğlu!..
Ben en çok MHP liderine gülüyorum, bir partiye destek elbette ki verilir, verilir ammaaaa...
Bu kadar da körü körüne olmaz ki be kardeşim? AKP tepeden bastırmasa yandaş televizyonlar ve ulusal gazeteler koymayacaklar Bahçeli haberlerini, çünkü onlar da kamuoyu gözünde güvenilir olmaktan uzaklaşıyorlar böylece ama ne yazık ki emir büyük yerden...
Eminim, bunların editörleri, genel yayın yönetmenleri vs. basıyorlardır kalayı böyle haberler için ama yapacak bir şey yok, patron böyle istiyor...
Her neyse;
CHP'li kardeşlerim, il ilçe başkanları, yönetim kesimi;
Siz uymayın bunlara,
Bunları muhatap almaya gerek yok ve bir de şu risk var: Sanki CHP'nin muhatabı MHP imiş gibi bir görüntü çıkıyor ortaya, oysa ki piyasada MHP mi kaldı?
Partilileri de biliyorlar bu durumu ve bu nedenle de MHP'den uzaklaşıyorlar, çoğu İYİ Parti'ye bir bölümü de DEVA'ya sıcak bakıyorlar. Gerçek bunlar.
Evet;
Uymayın siz...
Çünkü siz daha büyüksünüz!
    
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228