Politika:
AK Parti'de nöbet değişimi

Devrek İlçesi AK Parti Teşkilatı'nda mevcut ilçe başkanı Özcan Özmekik'in Devrek Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden istifa etmesi nedeniyle AK Parti Genel Merkezinde yapılan mülakat sonucu ilçe başkanlığına Devrekli iş adamı Serdar Kelebek getirildi. AK Parti ilçe binasında yapılan devir teslim töreninde kendisine verilen görev nedeniyle açıklama yapan Serdar Kelebek, "Öncelikle birlik ve beraberliğimizin her zaman daim olacağını buradan belirtmek isterim ve bugünkü toplantıda bunu açık ve net olarak gözler önüne sermektedir.İlçe başkanlığı için Devrek'ten iki arkadaş aday gösterilmişti Genel Merkezi yapılan mülakat sonrasında hizmet için beni tercih etmiştir. Diğer aday arkadaşımda verilen bu kararı saygı ile karşılamıştır. Bizler aday olurken, öncelikle hiçbir çıkar gözetmeden memleketimize en iyi hizmeti nasıl verebiliriz? Bunun sevdasını yaşayarak hizmete talip olduk. İnşallah bundan sonraki süreçte Özcan Özmekik başkanımızdan teslim aldığımız AK Parti bayrağını arkadaşlarımızla birlikte layık olduğu yere kadar sonuna kadar dalgalandıracağız. Özcan Özmekik arkadaşımıza aday adaylığı süresince ve bundan sonraki hayatında başarılar diliyor, yaklaşık 10 yıldan bu yana partimizin her kademesinde verdiği hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.


AK Parti'den Devrek Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden istifa eden Özcan Özmekik ise, "Öncelikle Genel Merkezimiz tarafından AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı görevine getirilen Serdar Kelebek kardeşimizi tebrik ediyorum. Yaklaşık partimizin çeşitli kademelerinde 10 yıldan bu yana görev yaptım ve inşallah bundan sonrada eğer partim tarafından bu göreve getirilirsem ve seçmenlerim beni bu göreve layık görürlerse Devrekli vatandaşlarımıza ve Devrek'imize daha farklı hizmetler vermek adına Belediye Başkanı olmak için AK Parti İlçe Başkanlığı görevimden istifa etmiş bulunmaktayım


Bizler partili partisiz arkadaşlarımızla biriz, beraberiz ve buradan da görüldüğü üzere dayanışma içerisindeyiz. İnşallah bundan sonra da bu birlik ve beraberliğimiz sonuna kadar devem edecek. Yeni göreve getirilen Serdar Kelebek kardeşimizin büyük özveri ve sorumluluklar isteyen bu görevini en iyi şekilde bizlerinde desteği ile sonun kadar yerine getireceğinden asla şüphem yok kendisine bu onurlu görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.
Düzenlenen toplantıda AK Parti Belediye Başkan aday adayları ve tüm partililer hazır bulunurken, AK Parti Genel Merkezi'nin yeni görev yazısı Özcan Özmekik tarafından yeni AK Parti ilçe Başkanı Serdar Kelebek'e teslim edildi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Saadet Partisinin ziyaretleri devam ediyor

Haberi Oku