Ereğli TSO yönetimi bankacılarla buluştu

Toplantıya Vali Ayyıldız başkanlık yaptı

Politika 13.06.2013, 18:16
872
Ereğli TSO yönetimi bankacılarla buluştu

Ereğli’de Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) bankaların yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıya Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız başkanlık yaptı.
Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Ereğli TSO tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında banka yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantının basına açık kısmında bankacılara hitaben konuşan Vali Ayyıldız “Bu toplantının sonunda mutlaka Ereğli’nin yararına bir şeyler çıkaralım. Bir araya geldik kahvaltı ettik. Hani bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır misali, bu toplantının somut verilerini kahvaltı bittikten sonrada elde edelim. Burada çok tecrübeli yöneticilerimiz var. Daha öncede bu görevleri icra etmişler. Yeni yönetim bilgi ve tecrübesi ile Ereğli’yi daha güzel yerlere getireceğine inanıyorum. Başarı insanların hele ki bu zaman dilimizin de sadece kendi gayretleri ile gelmiyor” dedi.
Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker ise konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi. Bankacılardan Ereğli’de ki esnaf, sanayici ve tüccarına yardımcı olmalarını isteyen Tetiker konuşmasında şunları söyledi: “Sizler bu gün kahvaltımıza iştirak ettiniz. Birlikte düşünmenin, bir birimizin yüzüne bakarken dahi enerji aldığımızı hissediyorum. En zor toplantılarda biliyorsunuz para toplantılarıdır. Siyasi politik her türlü toplantıları yaparsınız. İnsanları doğruya veya yanlışa ikna edersiniz. Bir noktaya gelindiğinde sonuç alınır veya alınmaz. Fakat para konusu böyle değildir. Para konusunda eğer sağlıklı sonuçlar alamadığınız zaman hem yöre için hem de temsil noktasında olan kurumlar için gerçekten çok zor anlar yaşanır. Bütün bunları yaşamamak için Sayın Valimin de belirttiği gibi, geçmişteki tecrübelerim benimle birlikte mezara gitmesin hep beraber paylaşalım amacıyla bu toplantıda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Esasında ben size değil, sizlerin bize yardımcı olması lazım. Zaten insanlar birbirlerini tamamlayıcı unsurlardır. Bu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum.”
Ereğli TSO tarafından düzenlenen ve Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız’ın başkanlık ettiği toplantıya Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ereğli TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, ERDEMİR Genel Müdür Yardımcısı Mücteba Bekcan, ERDEMİR Kurumsal İletişim ve Sosyal Hizmetler Müdürü Gülşin Yöney, Ereğli’de şubesi bulunan bankaların bölge ve ilçe müdürleri katıldı.(İHA)

Yorumlar (0)
23
açık