5-6 oyuncu ile görüşmeler sürüyor...

Spor 02.08.2021, 15:56
220
5-6 oyuncu ile görüşmeler sürüyor...

Misli. Com 2.Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan temsilcimiz Zonguldakspor'da  Zonguldak'ta yapılan  ilk etap kamp çalışmaları sonrasında ikinci etap kamp çalışmaları için bugün saat 14:00'te kendi tesislerinden ayrılarak  Çaycuma İlçesine hareket etti.
Çaycuma’ya İlçesine hareket öncesinde bütçe ve  transfer hakkında açıklamalarda bulunan Zonguldakspor Teknik Direktörü Cafer Aydın, "Eksik oyuncularımız var. 5-6 tane oyuncu ile görüşmeler devam ediyor. En çok parasal konuda sıkıntı çekiyoruz. Hem kulüp bütçesine uygun hem anlayışlı hem de katkı sağlayacak oyuncu arıyoruz" ifadelerine yer verdi.
ÇAYCUMA SONRASINDA ANKARAYA GİDEREK KAMP ÇALIŞMALARINA DEVAM EDEDEĞİZ
Zonguldak'ın ardından Çaycuma'da yapacakları 6 günlük çalışma sonrasında Ankara Kızılcahamam'a giderek kamp çalışmalarına devam edeceklerini belirten Aydın, "Ayın 8'ine kadar kamp çalışmalarımızı Çaycuma’da devam edeceğiz. Burada çimde idman yapacağız. Ankara’daki kampa daha hazır hale gelmeye çalışacağız." dedi. 
5-6 OYUNCU İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
5 oyuncu ile görüşmelere devam edildiğini ve bu oyuncuların ise Ankara Kampına kadar bitmesini beklediğini belirten Aydın, "Eksik oyuncularımız var. 5-6 tane oyuncu ile görüşmeler devam ediyor. En çok parasal konuda sıkıntı çekiyoruz. Hem kulüp bütçesine uygun hem anlayışlı hem de katkı sağlayacak oyuncu arıyoruz.5 kişi düşünüyoruz, inşallah Ankara’daki kamp tarihine kadar bunları da halledersek Ankara’daki kampa takım halinde başlamış oluruz." dedi.
ÇOK ACİL TRANSFER GEREKİYOR 
Özellikle 5  tane acil transfer yapmaları gerektiğini dile getiren  Aydın, "Acilen bize 5 tane daha profesyonel oyuncu lazım. İnşallah Ankara’daki maç kampına kadar bu transferleri halledeceğiz." dedi.
KADRODA 22 OYUNCU YER ALIYOR 
Şuanda takımda altyapı oyuncuları ile kadroda 22 kişinin olduğunu belirten Aydın, "Şuanda 22 kişilik bir takımız. Burada altyapıdan da oyuncularımız var. İç ve dış transferde 16 oyuncumuz bulunuyor geri kalan oyuncular ise altyapı oyuncuları" olduğunu dile getirdi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
22
kapalı