Alan, ‘’Taşın altına elini değil gövdesini koydu, teşekkürler Caner’

Spor 01.07.2021, 14:56
303
Alan, ‘’Taşın altına elini değil gövdesini koydu, teşekkürler Caner’

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Misli.com 2. Lig temsilcimiz Zonguldakspor’da dün yapılan kongre sonrasında tek liste ile Başkan seçilen Mehmet Salih Demir ve yönetimi tebrik ederken, Zonguldakspor’un her zaman yanında olduğunu belirtti. Ayrıca Başkan Alan, 8 yıldır Zonguldakspor’da başarıyla başkanlık yapan ve bu süreçte takıma 2 şampiyonluk yaşatarak amatör kümeden 2.Lig’e kadar çıkarma başarısı gösteren Süleyman Caner’e de emeklerinden dolayı teşekkür etti. 

ALAN: DEMİR VE YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİ
Zonguldakspor’un yeni Başkanı Mehmet Salih Demir ve yönetimini tebrik eden Başkan Alan, ‘’Zonguldakspor, yeni Başkanı Salih Demir ve yönetimine de görevlerinde başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her daim Zonguldakspor’un yanında olmaya devam edeceğim’’ dedi.  
ALAN: SÜLEYMAN CANER YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUM
8 Yıldır Zonguldakspor’un Kulüp Başkanlığını yapan ve 8 yılda Zonguldakspor’a 2 şampiyonluk yaşatan Süleyman Caner’i emekleri için teşekkür eden Başkan Alan, “8 yıldır Zonguldakspor’umuzun Kulüp Başkanlığını yapan, aldığı 2 şampiyonlukla Zonguldakspor sevdalılarına yaşattığı tarihi mutlulukta büyük pay sahibi olan özellikle takımımızın en zorlu süreçlerinde taşın altına elini değil gövdesini koyarak gecesini gündüzüne katan ve ortak sevdamız Zonguldakspor’un ayakta kalması için büyük emekler sarf eden Sayın Süleyman Caner’e bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden ötürü yürekten teşekkür ediyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
16
kapalı