American Life Kömürspor'a dil sponsoru oldu

Zonguldak’ta Dil Kursu Eğitimi veren, “ American Lıfe” adlı dil kursu Müdürü Alper Dülger, Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner ile protokol anlaşması yaptı. Protokol anlaşmasının ardından American Life Dil Kursu Müdürü Alper Dülger ve Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, alt yapı oyuncularına İngilizce eğitimi için kitaplar dağıttı. Fenerbahçe, Karabükspor, Gaziantepspor ve Eskişehirspor gibi Süper Lig ekiplerine dil eğitimi veren American Life Dil Kursu, A takımı ve altyapıya ücretsiz şekilde dil kursu eğitimi verecek. American Life Dil Kursu, 1 Ağustos’tan itibaren hem A takım hem de alt yapıya eğitim vermeye başlayacak.

“Zonguldak Kömürspor şehrimizin markası”

American Life Dil Kursu Müdürü Alper Dülger, Zonguldak Kömürspor’un şehrin markası olduğunu söyleyerek, “Şehrimizin en önemli marka değeri olan Zonguldak Kömürspor ile yapmış olduğumu yabancı dil eğitim sponsorluk çalışmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Köklü kulüp geçmişi olan ulusal lisans sahibi taraftar ortalaması Süper Lig seviyesinde bulunan kentimizin güzide kulübünün  A takımı ve altyapıda ki genç sporcularının yabancı dil eğitimlerini üstlenmek istedik. Bu konuda Zonguldak Kömürspor’un bizimle çalışmasından mutluluk duyuyoruz. Eğitimlerimiz 1 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak. American Life ve İngilizce Öğreniyorum Dil Kursu Ailesi olarak Zonguldak Kömürspor Başkanımız Süleyman Caner’e ve yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyoruz. Genel Merkezimiz ayrıca Bursaspor, Eskişehir, Karabük ve Fenerbahçe bir anlaşmaları var.”

“Oyuncularımız çok iyi bir donanıma sahip olacaklar”

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner,alt yapıya verilen önemi vurgulayarak, “Bize böyle bir teklifte geldiler bizlerde çok teşekkür ediyoruz. Gerek alta yapıda ki çocuklarımız gerek de A takımda ki futbolcularımız olmak üzere destek olmak ve kurs vermek konusunda olumlu karşıladık. Altyapıda ki çocuklarımız hem okuyorlar hem de futbol oynuyor. Bunun yanında da yabancı dil takviyeleri alarak çok iyi bir donanıma sahip olacaklar. Pırıl pırıl yetenekli çocuklarımız var. Bu çocuklarımızı Zonguldakspor’a kazandırırsak, Zonguldakspor’u bu çocuklar ileriye taşıyacaktır. Çok yetenekli çocuklarımız var. Yeter ki kent Zonguldakspor’a sahip çıksınlar ”dedi.

Emre Can BAYRAM


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

İMZAYI ÇAKTI
Ereğli Belediyespor’un Vijdan Aladağ aşkı belgelendi. Futbolcunun transferini geçtiğimiz sezon gerçekleştiremeyen...

Haberi Oku