BAŞKENTTE ESECEKLER
Şampiyon Fener Anadolu Lisesi erkek takımı,  Ankara’da piste çıkacak

BAŞKENTTE ESECEKLER

Okullar arası Puanlı Atletizm İl Birinciliği’nde şampiyon olarak Fener Anadolu Lisesi erkek takımı,  13-14 Mart tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek grup müsabakalarında mücadele edecek.  Hazırlıklarını sürdüren atletler, şampiyonluk kupasını Fener Anadolu Lisesi Okul Müdürü Resül Aslankaya’ya verdiler.

***************

Okul sporları faaliyetleri kapsamında Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından  düzenlenen Puanlı Atletizm İl Birinciliği’nde  takım halinde  6 Bin 200 puan toplayarak şampiyon olan Fener Anadolu Lisesi erkek takımı,  başarının mutluluğunu Fener Anadolu Lisesi Okul  Müdürü Resül Aslankaya ile paylaştı.  6 birincilik, 7 ikincilik ve 1 üçüncülük alarak toplamda 13 madalya ile şampiyonluk elde eden atletler, Beden Eğitimi Öğretmeni Abdullah Demir ile birlikte Fener Anadolu Lisesi Okul  Müdürü Resül Aslankaya’yı ziyaret etti. 13-14 Mart tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarda hem ilimizi hem de Fener Anadolu Lisesi’ni temsil edecek sporcular kendileri için düzenlenen törenle şampiyonluk kupasını  Müdürü Resül Aslankaya’ya teslim etti.

“İLİMİZİ  VE OKULUMUZU EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKLERİNE İNANIYORUM”

Düzenlenen törende bir konuşma yapan Fener Anadolu Lisesi Okul  Müdürü Resül Aslankaya, şunları söyledi.  Öncelikle okulumuza kazandırmış olduğunuz bu önemli başarıdan dolayı Beden Eğitimi öğretmenlerimizi ve sporcularımızı yürükten kutlamak istiyorum. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında Okulumuz sosyal etkinliklerde ve sportif yarışmalarda adını üst sıralara taşımıştır. Birçok alanda olduğu gibi ilimizde yapılan Liselerarası puanlı atletizm yarışmalarında altı birincilik, yedi ikincilik ve bir de üçüncülük kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ben bu başarılarından dolayı kutluyorum. 13-14 mart 2018 tarihleri arasında Ankara ilinde  yapılacak olan grup şampiyonasında ilimize ve okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum , tüm öğrencilerime şimdiden başarılar diler, iyi bir sonuçla dönmelerini temenni ediyorum”

ZONGULDAK MTL SAMSUN’DA PİSTE ÇIKACAK

Öte yandan 13-14 Martta 2018 tarihinde Ankara’da yapılacak olan atletizm erkekler grup şampiyonasında ilimizi birinci olarak Fener Anadolu temsil  ederken, aynı tarihler arasında erkeklerde il ikincisi olan Zonguldak Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi (Endüstri  Meslek Lisesi) Samsun’ da piste çıkacak

***Şampiyonlar Ankara’da düzenlenecek grup müsabakaları öncesi Okul  Müdürü Resül Aslankaya’yı ziyaret etti

 

  

 

       

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Futboldaki başarılarını karnelerine yansıttılar...

Haberi Oku