BEKLE BİZİ KASTAMONU

Sarayspor,U14 Türkiye Şampiyonası 1’inci Kademe maçlarını  Kastamonu’da oynayacak

BEKLE BİZİ KASTAMONU

U14 Ligi’nde Zonguldak Şampiyonu olan Sarayspor, Türkiye Şampiyonası serüvenine başlıyor. Sarı-kırmızılı takım 22-25 Mart tarihleri arasında startı verilecek şampiyonada Kastamonu grup merkezine mücadele edecek.  Saryaspor ile birlikte Kastamonu’nda  Bolu, Samsun, Karabük, Bartın ve Sinop takımları yer alacak.

 

*****************

 

2017-2018 sezonu U14 Türkiye Şampiyonası 1’inci Kademe müsabakalarında heyecan  başlıyor. 71 ilden 116 takımın katılımı ile startı verilecek müsabakalarda 6’şar takımlı 18 grupta 22 - 25 Mart 2018 tarihlerinde,  4’er takımlı 2 grupta ise    23 – 25 Mart 2018 tarihlerinde olmak üzere toplam 20 grup merkezinde oynanacak.

U14 Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi,  alt yaş kategorilerinin lokomotif takımı Sarayspor temsil edecek. Zonguldak şampiyonluğu ile biten sezonun ardından Türkiye şampiyonası için sıkı bir çalışma temposu tutturan sarı-kırmızılı takımın 1’inci Kademe müsabakalarını oynayacağı grup merkezi belli oldu. Sarayspor, 22-25 Mart tarihleri arasında düzenlenecek 1’inci Kademe müsabakalarını Kastamonu’da oynayacak.

ZORLU RAKİPLER

Türkiye şampiyonasındaki hedefini ilk olarak 1’inci kademeyi geçmek olarak belirleyen Sarayspor, Kastamonu’da zorlu rakiplere karşı mücadele edecek. Turan Altıntaş, Hakan Sağlam, Basri Kocabaşoğlu ve Barkın Karabas yönetimindeki Sarayspor, Kastamonu’da Bolu, Samsun, Karabük, Bartın ve Sinop illerinin şampiyonlarıyla zorlu bir sınavdan geçecek.

 

Eren ARSLANYILMAZ

 

1.kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 20 takımın katılımıyla 4 grup merkezinde 2.kademe müsabakaları oynanacak. 2.kademe müsabakaları sonunda gruplarında birinci olan 4 takım final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

Zonguldak U14 Türkiye Şampiyonası’nın bir ayağına ev sahipliği yapacak

ŞAMPİYONLAR GELİYOR

20 ayrı grup merkezinde arasında düzenlenecek u14 Türkiye Şampiyonasına Zonguldak ev sahipliği yapacak.  22-25 Mart tarihleri arasında ilimizdeki organizasyonda  İstanbul (2), Ankara (2) Düzce ve Sakarya takımları boy gösterecek.

 

**********

 

U14 Türkiye Şampiyonası 1’inci Kademe müsabakaları 20 ayrı grup merkezinde düzenlenecek. 22-25 Mart tarihleri arasında organize edilecek şampiyona  İstanbul, Edirne, Çanakkale, Kocaeli, Kütahya, Eskişehir, Manisa, Muğla, Denizli, Aksaray, Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Bingöl, Gümüşhane, Rize, Çorum ve Kastamonu grup merkezlerinde oynanacak . Şampiyonaya ev sahipliği yapacak iller arasında Zonguldak’ta yer alıyor. İlimizde düzenlenecek 1’inci Kademe müsabakaları 22-25 Mart tarihleri arasında oynanacak.  Bir ayağı Zonguldak’ta başlayacak Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul (2), Ankara (2) Düzce ve Sakarya’dan gelecek şampiyonda mücadele edecek.

Eren ARSLANYILMAZ

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Ahmet imzayı çaktı

Haberi Oku