BEKLEMEDEYİZ

 Şenol hoca, yeni sezon transfer çalışmaları hakkında açıklama yaptı

 BEKLEMEDEYİZ

 

Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Şenol Demir, transfer çalışmalarını titizlikle yürüttüklerini söyledi. Genç hoca, yeni sezon planlamasında kadroya 5-6 takviye yapacaklarını ifade ettiği konuşmada, “futbolcu piyasa değerleri çok yüksek. Bu nedenle kulübün de menfaatlerini düşünerek biraz bekleyeceğiz” dedi.

 

*************

Zonguldak Kömürspor yeni sezon çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Transfer çalışmalarının titizlikle yürütüldüğü takımda Teknik Direktör Şenol Demir, bu konu hakkında açıklamalarda bulundu. Kırmızı-lacivertli takımın genç çalıştırıcısı Şenol Demir, önceliğin iç transferde olduğunu  ancak, dış transferde de görüşmelerin sürdüğünü söyledi.  Kadroya 5-6 takviye yapacaklarını söyleyen Demir, futbolcu piyasa değerinin yüksek olmasından şikayetçi.

“KALICI OLMAK ADINA TRANSFERLERİMİZİ YAPACAĞIZ”

2’nci Lig’de öncelikli hedeflerinin kalıcı olmak olduğunu söyleyen Şenol Demir, bu kapsamda transfer çalışmaların yürüttüklerini vurguladı. Dış transferde kadroya katmak istedikleri futbolcularla temas halinde olduğunu belirten Demir, “2’nci Lig’de mücadele edeceğiz ve takıma takviye şart. Bu kapsamda da görüştüğümüz futbolular var. 2’nci Ligde kalıcı olmak istiyoruz. Transferlerimizi de buna göre yapacağız. Görüştüğümüz futbolcuların sözleşmeleri devam ettiği için isim vermekten kaçınıyoruz. İç transfer çalışmalarına başladık. Burak Et’le kesin olarak anlaştık. Turan Yılmaz’la ise ön görüşmemiz olumlu geçti. İç transferde sözleşmesi biten oyuncularda da görüşeceğiz” dedi.

“FUTBOLCU PİYASASI YÜKSEK”

Transferleri yaparken, kulübün menfaatlerini de düşünmek zorunda olduklarını söyleyen Demir, “Dış transferde 5-6 takviye yapacağız. Ancak futbolcu piyasa değeri çok yüksek. Oyuncuların maliyeti pahalı. Bu yüzden biraz bekleyeceğiz. Piyasa değerlerinin düşmesinin ardından daha fazla vakit kaybetmeden oyunculara imza attıracağız” dedi.

Eren ARSLANYILMAZ

 

 

 

 

 

Mustafa Söylemez geri dönüyor

 

Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Şenol Demir, yeni sezonda  kaleyi koruyacak isimler hakkında bilgi verdi. Şenol Hoca, Arsinspor’da geçtiğimiz sezon kiralık forma giyen genç kaleci Mustafa Söylemez’in takıma döneceğini söyleyerek, “Kadromuzdaki tüm kalecilerin sözleşmesi devam ediyor. Mustafa yeni sezonda bizimle olacak. Ancak diğer kalecilerimizden  Ahmet Taş’ın durumu hakkında son kararı vereceğiz. Ferdi ve Ender Kaya kadromuzda olacak. Bu isimlere Mustafa Söylemez de eklenecek.”dedi.

 

 

 

 

Transfer sezonu bugün resmen başlıyor

 

 

Profesyonel futbolcu transfer sezonu bugün resmen başlıyor. 10 Haziran’da başlayacak 1. Transfer ve Tescil Dönemi, 31 Ağustos’ta sona erecek.

 

**************

Türkiye Futbol Federasyonu, transfer dönemiyle ilgili resmi bilgileri kendi internet sitesinde paylaştı.

2016 - 2017 Futbol Sezonunda 1. Transfer ve Tescil Dönemi, 10 Haziran 2016 tarihinde başlayıp, 31 Ağustos 2016 tarihinde bitecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun aldığı karara göre 2. Transfer ve Tescil Dönemi ise 4 Ocak 2017 tarihinde başlayıp, 31 Ocak 2017 tarihinde sona erecek.

Buna göre; bu gün başlayacak  ve 31 Ağustos’ta sona erecek transfer sezonunda tüm gözler Zonguldak Kömürspor’un yapacağı transferlere çevrilecek.

 

  

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Futboldaki başarılarını karnelerine yansıttılar...

Haberi Oku