BİZİ SATANIN HESABINI GÖRDÜK!..

Spor 25.03.2021, 16:29
285
BİZİ SATANIN HESABINI GÖRDÜK!..

Zonguldakspor’un başarılı kaptanı ve kalecisi Sinan Ören, Uşakspor karşısında alınan 1-0’lık galibiyet  ve Uşakspor teknik adamı Serkan Afacan’a maçın ardından ‘Bu işler otelden kaçmaya benzemez’ sözleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.  


BİZİ BEĞENMEDİ VE GİTTİ


Uşakspor’un teknik adamı Serkan Afacan’ın Zonguldaksporlu oyuncuları beğenmeyerek  yarı yolda bıraktığını belirten kaptan Sinan Ören, ‘’Profesyonel yaşantımızda aile yapısı çok önemli. Ben hesap vakti diyorum. Çünkü Uşakspor’un başındaki teknik direktör sezon başında bizi beğenmeyerek yarı yolda bırakmasını ben hazmedememiştim. Bu konuşmam farklı algılanmasın. Ben içimdekileri söylüyorum. Bugün hesap vaktinde ona güzel bir hediye verdik. Bu söylediklerimin spor camiasıyla hiçbir alakası yok. Kişi veya kişilerle alakalı konuşuyorum. Çok değerli bir 3 puan aldık. Biz eldeki malzemelerle en iyi şekilde sonuç çıkarmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda da arkadaşlarımız çok özverili bir şekilde mücadele etti. Tebrik ediyorum hepsini’’dedi.   


İÇİMİZDE BİR YARA KALMIŞTI


Pazar günü erteleme maçında oynayacakları Sancaktepe maçı hakkında konuşan kaptan Sinan Öreni, ‘’Geçmiş sezonlarda Darıca’yı yenememiştik, biliyorsunuz. İçimizde bir yara kalmıştı. Sancaktepe ondan daha iyi durumda. Bu durumları arkadaşlarımızla konuşacağız. Şok yaşamamız lazım. Kayıpsız atlamamız lazım ki daha emin adımlarla devam edelim’’dedi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (1)
öncezonguldak 5 ay önce
Amma abarttınız.Sonuçta spor yenersinde,yenilirsinde.Sanki memleket meselesi
23
açık