Çekek sahipleri Ayşe Teyzeye seslendi

 

 

 

Çekek sahipleri Ayşe teyze’ye seslendi

Zonguldak’ta geçtiğimiz aylarda kıyı kenar çizgisi üzerinde bulunan çekekler boşaltılarak yıkıldı. Yıkımın ardından kordon boyunun altında bulunan çekekler, şarapçıların ve uyuşturucu bağımlılarının uğrak mekanı haline geldi. Yıkılan çekeklerin sahipleri biran önce bu sorunun çözülmesini isteyerek sosyal medya da Ayşe teyze adıyla twit atan Emniyet Müdürü Metin Turanlı’ya seslendi. Vatandaşlar, ‘’Ayşe Teyze nerdesin. Bizi kışın ortasında denize yunan askeri döker gibi atarken çok mutluydun. Bak vergi veren Zonguldak’ın balık ihtiyacını karşılayan çekekler ne hale geldi. Yıktınız da ne oldu. Sarhoşlar uyuşturucu bağımlıları burada artık’’ diye tepki gösterdiler.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
İSMAİL KORUZU 13 ay önce

eski̇den de kafa çekme yerleri̇ydi̇.birakin bu ağizlari.zonguldak temi̇zli̇k gördü.vali̇ beyi̇n emni̇yet müdürünün sayesi̇ne.beledi̇ye zaten yok.

Misafir Avatar
Emekli bir balikci 13 ay önce

Sahipsiz olan yerleri boşlukları birileri doldurur, nasıl olsa halka açık yerler, yan taraflarında bulunan lokantalar,kafeler, hala balıkçılarla aynı durumdalar, ama ne hikmetse buralara hala faliyetteler,hatta hortumla o alt tarafta pislik içinde balık ayıklanıp millrte yidiliyor, buların teyzeleri farklı olduğu için görünmüyorlar !!!.

Misafir Avatar
alper 13 ay önce

bu haber üzerine anında çözüm gelir diye düşünüyorum.

banner236

Amatör futbol 1 dakika durdu...

Haberi Oku