‘’Derbiye en iyi şekilde hazırlanıyoruz’’

Spor 29.03.2021, 15:08
267
‘’Derbiye en iyi şekilde hazırlanıyoruz’’

Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 3. Grup’ta 17-18 Nisan’da başlayacak olan lig öncesinde Kilimli Belediyespor, Devrek Belediyespor ile oynayacağı derbi maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Bu önemli maçın hazırlıklarını günde çift idman yaparak geçirdiklerini belirten Kilimli Belediyespor’un teknik adamı Serkan Bankoğlu, Devrek Belediyespor maçına kadar takımın hazır hale geleceğini ifade etti.

İlk hafta oynanacak olan Devrek Belediyespor maçına hazır hale gelmek için yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Kilimli Belediyespor Teknik Adamı Serkan Bankoğlu, ‘’Bir haftalık süre zarfı içinde çalışmalara başladık, çok kısa bir zamanımız var. Bu zamanda yeni bir takım oluşturacağız. Hem takımı oluşturup hem de takımı hazır hale getirmek için büyük çaba sarf ediyoruz. İnşallah Devrek maçına kadar en iyi şekilde hazırlanıp sahada elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz’ ’dedi.

Devrek Belediyespor’un hem transfer konusunda hem de sezonu erken açması nedeniyle hazır bir takım olduğunu belirten Kilimli Belediyespor Teknik Adamı Serkan Bankoğlu, ‘Bildiğim kadarıyla dışarıdan gelen oyunculardan kurulu bir kadro. Çok bir bilgim yok, ama hazır olduklarını biliyoruz. Bizden önce çalışmaya başladılar. Ama dediğim gibi bizde bu süreyi en iyi şekilde değerlendirip, en iyi şekilde hazırlanıp maça çıkmak istiyoruz’ ’dedi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (1)
GEMİCİ 3 ay önce
BOL ŞANSLAR SERKAN HOCAM
22
açık