Futbolun patronları iftar yemeğinde buluştu

 

FUTBOLUN PATRONLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Futbolun taban birlikleri, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun iftar yemeği programında bir araya geldi. 

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl geleneksek hala gelen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen iftar yemeği programı futbolun yoğun bir katılımla Dedeman Otel’de yapıldı. 

İftar yemeği programına, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, Spor Şube Müdürü İbrahim Açıkgöz, Türkiye Futbol Hakemleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Ümit Kaya, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna, Zonguldak Kömürspor Genel Kaptanı Hakan Hürfikir, Ulusal Futbol gözlemcisi Erol Pesen, Zonguldak’ta yer alan spor kulüplerinin temsilcileri ve antrenörlerikatıldı. 

‘’Tek yumruk olursak sporu kalkındırabiliriz’’

Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir, spor camiası olarak tek yumruk olmaları gerektiğini söyleyerek, “Biz tüm kulüplerimiz ve taban birliklerimiz ile bir aile gibiyiz. Bir sezonu daha hep birlikte geride bıraktık. Sorunsuz bir şekilde atlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim için en önemlisi ise ulusal basına kötü olarak lanse edilecek bir olay yaşamadan sezonu geride bırakmak. Bu sezon kötü bir şekilde ulusal basına yansımadık ve bu da bizim sezonumuzun iyi geçtiğinin önemli bir göstergesi. Umarım bundan sonraki sezonlarda da aynı şekilde olur. Biz Zonguldak’ta spor camiası olarak tek yumruk olarak sporu kalkındırabiliriz.” şeklinde konuştu. Zonguldak ASKF tarafından düzenlenen İftar programının ardından davetliler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Amatör futbol 1 dakika durdu...

Haberi Oku