FLAŞ HABER

GELECEĞİN YILDIZLARI
Zonguldak Kömürspor’un altyapı hocası Muhammet Şaffak ve kaleci antrenörü Sadettin Birinci, 80’e yakın sporcu ile altyapı çalışmalarına Fener sahasında devam ediyor. Alt yapı antrenörü Muhammet Şaffak, düzenli bir şekilde alt yapı çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek, hedeflerinin en iyi oyuncuları bir araya getirerek kaliteyi arttırmak olduğunu ifade etti. Zonguldak Kömürspor’un alt yapı antrenörü Muhammet Şafak, 18 Haziran’da başlayacak Zonguldak Kömürspor futbol okulluna da katılan oyuncularla birlikte bu sayının artacağını vurguladı.

ÇOCUKLARIN AKADEMİ SEVİYESİNR GELMELERİNİ SAĞLIYORUZ”

Zonguldak Kömürspor’un alt yapı antrenörü Muhammet Şaffak, çalışmaların düzenli bir şekilde devam ettiğini söyleyerek, “Zonguldakspor alt yapısını farklı bir şekilde çalıştırmaya başladık. Hedefimiz Zonguldakspor’lu oyuncuları 12 ay boyunca antrenman yapabilmesi antrenmanları kesmemesini sağlamak. Hafta sonları da çalışmalarımıza devam ediyoruz.  2005, 2006, 2007 ve 2008 yaş gruplarında elit oyunculara sahip olduk.80’e yakın sporcumuz var.  Her geçen gün üzerine koymaya devam ediyoruz. Zonguldakspor’da hedefimiz en fazla 3, 4 sene içerisinde bu çocukların akademi seviyesi geldiğinde bambaşka bir alt yapı oluşturup her kategoride iyi bir şekilde mücadele etmek. Başarı sağlamak. Bunu yaparken çocukların dersleri olsun normal hayatları olsun bunları da dikkat etmeye çalışıyoruz. Tamamen sadece futbola dayalı değil. Çocukların hayatlarında neler yaptığı dersleri ve evde ki yaşantıları da bizim için çok önemli. Zonguldakspor alt yapısını iyi bir yer taşımak için çalışmalarımız devam diyor. Bu da bu çalışmanın ürünüdür. Her geçen gün çocuklar üzerine koymaya devam ediyor. İnşallah daha iyi olacak.” 

“YAZ FUTBOL OKULUNDAN YETENEKLİ OYUNCULARI KADROMUZA KATACAĞIZ”

Yaz futbol okuluna katılan çocuklardan yetenekli oyuncuların çıkacağını söyleyen Şafak, “Önümüzde bir yaz okulu çalışmamız var. Yaz okulundan da kulübümüze katacağımız yetenekli oyuncular olacak. En iyi oyuncuları bir araya getirerek kaliteyi arttırmayı hedefliyoruz.  Futbola meraklı bütün çocuklarımızı yaz futbol okuluna bekliyoruz ”dedi.

Emre Can BAYRAM

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Zonguldak Kömürspor'da transfer yasağı...

Haberi Oku