GELECEĞİN YILDIZLARI

Atletizm antrenörü Utku Duman’ın Yayla ortaokulunda keşfettiği sporcular, Nilsu Bakan, Zeynep Çolaklı ve Buğra Çoşkun antrenör Utku Duman ve Ayşe Demirel yönetiminde Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda çalışmalarına devam ediyor.

Geleceğin yıldızları gözüyle bakılan sporcular Nilsu Bakan, Zeynep Çolaklı ve Buğra Çoşkun bu sene yıldızlar kategorisinde yarışlarda boy göstermesi planlanıyor. Atletizm antrenörü Utku Duman’ın üzerine düştüğü bu sporcuların atletizm branşına büyük hizmetler vermesi bekleniyor.

‘’Atletizm sporuna büyük hizmetler verecekler’’

Atletizm antrenörü Ayşe Demirel, çalışmaların devam ettiği söyleyerek, ‘’ Sporcularımızı atletizm antrenörümüz Utku Duman Yayla Ortaokulundan keşfetti. Gerçekten atletizm büyük merakları var. Sporcularımızla birlikte hafta 3 ve 4 gün arasında stadyumda çalışma yapıyoruz. Bizlerde ilk önce atletizmin temel eğitimlerini vererek, onları yıldızlar kategorisinde yarışlara hazırlayacağız. İnanıyorum ki onlarda alttan yetişen Melike Malkoç gibi atletizm sporuna büyük hizmetler vererek ilimizi en iyi şekilde temsil edecekler’’dedi.

Emre Can BAYRAM

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Başkan Koç’tan Vali Çınar’a ziyaret

Haberi Oku