GELİKSPOR OLARAK LİGE KALİTE KATACAĞIZ

Yıllar sonra yeşil sahalara dönerek Gelikspor’un başına geçen deneyimli çalıştırıcı Erol Demir, henüz hazır olmadıklarını söyleyerek, “eksiklerimizi görmek adına sonucu önemli olmayan bir maça çıktık. Yeni bir takımımız ve yeni bir yapılanmaya gittik. Sadece şunu söyleyebilirim. Gelikspor olarak lige kalite katacağız” dedi.

Spor 15.09.2017, 15:26 15.09.2017, 15:28
1112
GELİKSPOR OLARAK LİGE KALİTE KATACAĞIZ
 Yeni bir yapılanmaya  giden Gelikspor’un hocası Erol Demir konuştu…

 

 GELİKSPOR OLARAK LİGE KALİTE KATACAĞIZ

 

Yıllar sonra yeşil sahalara dönerek Gelikspor’un başına geçen deneyimli çalıştırıcı Erol Demir, henüz hazır olmadıklarını söyleyerek, “eksiklerimizi görmek adına sonucu önemli olmayan bir maça çıktık. Yeni bir takımımız ve  yeni bir yapılanmaya gittik. Sadece şunu söyleyebilirim. Geliksporolarak lige kalite katacağız” dedi.

 *****************

Uzun zaman ara verdiği antrenörlük kariyerine  Süper Amatör Lig takımı Gelikspor ile devam eden Erol Demir, maç sonrası açıklamalarda bulundu. Yıllar sonra  yeşil sahalara dönen Demir,  hazırlık maçı hakkında  eksiklerimizi görmek adına sonucu önemli olmayan bir maça çıktı yorumunu yaparak, “ Takımda yeni sezona girmeden önce 4-5  oyuncu vardı . Bu sezon yeniden yapılanmaya gittik.  Yaptığımız transferlerle kadromuzu oluşturduk. 1 hafta önce başladığımız yeni sezon çalışmalarında eksiklerimizi görmek adına hazırlık maçı yaptık. Bu süreçte  futbolculara ağır bir idman programı uyguladık.  Henüz hazır değiliz.  Sahada kendimizi göstermek için hazırlık maçı oynuyoruz. Zonguldak Kömürspor’un U-19 takımı ile  yaptığımız maçta sonucun bir önemi yok.  Sadece şunu söyleyebilirim. Geliksporolarak lige kalite katacağız” dedi.

 

Yorumlar (0)
20
kapalı