GENÇ ZONGULDAK, TRİBÜNÜ EMNİYETE ALDI

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner ve Zonguldak Kömürspor’un taraftar gruplarından Genç Zonguldak tribün liderleri Taner Arslantürk, Gökhan Çüteli dün Emniyet Müdürü Metin Turanlıyı ziyaret etti. Genç Zonguldak tribün liderleri Gökhan Çüteli ve Taner Arslantürk, Mustafa Yılmaz  Emniyet Müdürü Metin Turanlı yeni sezonda maçların fair play çevresinde geçmesi için fikir alış verişinde bulundu. Genç Zonguldak Tribün Liderleri Gökhan Çüteli, Mustafa Yılmaz, Engin Turhan, Taner Arslantürk, Emnieyt Müdürü Metin Turanlıya günün anlam ve önemini belirten Zonguldakspor atkısı ve kalemlik hediye etti. Emniyet Müdürü Metin Turanlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Zonguldakspor’u oğlu gibi gördüğünü ve her zaman Zonguldakspor’un yanında olacağını vurguladı.

“Tribünde spor, barış ve kardeşlik istiyoruz”, Mustafa 

Genç Zonguldak Tribün Lideri Gökhan Çüteli, tribünde spor ve barış içerisinde maçların geçmesi için Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlıyla fikir alış verişinde bulunduklarını söyleyerek, “Emniyet Müdürümüz Ahmet Metin Turanlıya yeni görevinde başarılar diliyoruz. Zonguldak halkı ve Zonguldakspor için hayırlısı olacağını düşünüyoruz. Kendisine bizi makamında kabul ettiği için teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Konuşmalarımızda her zaman dediğimiz gibi spor, barış, kardeşlik bunları istiyoruz. Kötü şeylerin olmasını istemiyoruz. Sağ olsun Emniyet Müdürümüzle istişarelerimizde bu anlamda destek vereceğini söyledi. Ortak fayda Zonguldakspor. İnşallah yeni sezon hayırlısı olur.”

“Her zaman Zonguldakspor’un yanındayım”

Zonguldak Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, her zaman Zonguldakspor’un yanında olacağını ifade ederek, “Her zaman Zonguldakspor yanındayız. Bilen biliyor. Ben Zonguldak’ın yanındayım. Nerede nesi varsa hepsinin yanındayım. Zonguldakspor benim evladım. İnşallah arkadaşlara da açık açık söyledim. Diğer bir grubumuz daha var. Onlarla da görüşeceğiz. Bizi mahçup etmedikleri sürece bizi utandırmadıkları sürece her zaman Zonguldakspor’un yanındayız. Tribünlerin yanındayız. Kimseye başka bir takıma karşı husumeti yok. Arkadaşlar da o güven içerisinde İnşallah diğer Emniyet Müdürleri ile beraber buraya gelen misafirleri hep beraber konuşarak irtibat içerisinde olacağız. Kavgasız Fair Play sınarları içerisinde inşallah biraz daha huzurlu biraz daha mutlu maçlar diliyorum. Yeni stadyumumuzda bitmek üzere yetişecek. Yetişmezse de bir maç sonra burada olacağız. Eğlencemiz hayat anlamımız belli. Stadyumumuz  şehrimizin merkezinde. Gazipaşa sadece gezmek için değil. Beraber bir ruh oluşturmak için özellikle söylüyorum. Gazipaşa hepimizin Gazi paşası. Tribünü ile caddesi ile şehri ile onun değerlerini yaşatmaya o bütünlükle çalışmaya çalıştırmaya çalışacağız. Zonguldak emek şehri bu şehri korumaya milleti mutlu etmeye çalışacağız ”dedi.  

Emre Can BAYRAM


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

Öztürk Çaydeğirmeni Belediyespor’da

Haberi Oku