GENÇ ZONGULDAKLILAR ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
 Taraftarlar, Mithatpaşa İlkokulu öğrencilerine dondurma ziyafeti çektirdi

3’üncü Lig takımı Zonguldak Kömürspor’un taraftar grubu ‘Genç Zonguldaklılar’dan çocuklara dondurma jesti…

Zonguldak Kömürspor’a verdiği desteklerin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile spor komuoyunun takdirini kazanan Genç Zonguldaklılar Taraftar Grubu, bir kez daha gönülleri fethetti. Geçtiğimiz yılda  6 yaşındaki Berat Altınkaya’ya  otomatik hasta yatağı  alarak örnek bir davranışa imza atan taraftar grubu, dün ise çocukların yüzünü güldürdü. Genç Zonguldaklılar tribün lideri ve aynı zamanda panda dondurma Zonguldak bölge sorumlusu olan Gökhan Çüteli beraberinde Zeki Beybeyoğlu ile birlikte dün Mithatpaşa İlkokulu’nda çocuklara bedava dondurma dağıttı.  Mithatpaşa Okul Müdürü Derya Yıkılmaz etkinlikte emeği geçen Genç Zonguldaklılar taraftar grubuna teşekkür ettiklerini söyledi.

Zonguldaklılar tribün liderleri dondurma dağıtımının ardından Okul Müdürü Derya Yıkılmaz ve Ana Sınıfı Öğretmeni Ayşe Alkan’a Zonguldak Kömürspor atkısı hediye etti.


“GENÇLERİ TOPLUMA KAZANDIRMAK AMAÇLI PROJELER YAPIYORUZ”

Genç Zonguldaklılar tribün lideri ve Zonguldak Panda Dondurma Bölge Sorumlusu Gökhan Çüteli “Genç Zonguldaklılar gençleri topluma kazandırmak amaçlı projeler yapıyoruz. Bugün de onlardan biri olarak dondurma dağıtımı yaptık ve çocukların yüzlerini güldürmek istedik. Zaten tribünde de şiddete her zaman karşıyız. Sporcu olabilirsin ama iyi bir eğitim almadıysan ahlaklı bir sporcu olamazsın. Biz Genç Zonguldaklılar taraftar grubu olarak bunları düşüyoruz. Atatürk’ün dediği ‘ben sporcunun ahlaksını zeki çevik ve ahlaklı olanı severim’ sözünden yola çıkarak biz de atamızın yolundan yürüyoruz. Bizde elimizden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalıştık. Genç Zonguldaklılar sadece sporda değil sosyal sorumluluk projeleri ile adını duyurmaya devam edecektir ” dedi. 

Emre Can BAYRAM

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

KÖMÜRSPOR İLK SINAVI VERDİ... RAKİBİ ZORLADI...

Haberi Oku