GÖKÇEBEY GENÇLİK MERKEZİNE İLK KAZMA VURULDU

Zonguldak Ak Parti Milletvekillerinin girişimleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 yatırım programları arasına alınan Gökçebey Gençlik Merkezi’ne ihaleyi alan firma tarafından ilk kazma vuruldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2020 Yılı Yatırım Programı arasında yer alan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 16.12 2020 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen Gökçebey Gençlik Merkezi Yapılması için 05.01.2021 tarihinde yer teslimi yapılmasının ardından işe başlanıldı.

 

"GÖKÇEBEY GENÇLİĞİNE HİZMET ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ"

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan YÜKSEL ; "Gökçebey ilçemizde tam teşekküllü Gençlik Merkezinin ilk adımını atmanın gururunu yaşıyoruz.

Yatırım projelerimiz arasında yer alan Gökçebey Gençlik Merkezinin tamamlanmasıyla gençlerimize bundan sonra kendi evlerinde hizmet edeceğiz. Merkezimizde gençlerin sportif, sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgileri ve istekleri doğrultusunda geçirebilmelerini sağlayacağız."

 

"TESİSLERİN DEVAMI GELECEK"

Tesisleri yerinde inceleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan YÜKSEL, Gökçebey Kaymakamı Ömer Övünç KOŞANSU, Gökçebey Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail KESKİN Gökçebey’e yapılacak diğer yatırımların da müjdesini verdi.

Tip kapalı spor salonu, 500 seyirci kapasiteli portatif tribün, 2’li soyunma odaları ve sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile ilçemize yatırımlara devam edeceğinin bilgisi verildi.


 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Asu 3 hafta önce

Gençlerin hayallerine kepçe vurdular spor salonu olsa ne yazar

banner228

Kazanmak için her şey hazır!...

Haberi Oku