GÖNLÜ ALIŞIR SAHASIYLA KÖMÜRSPOR’UN GELECEĞİNİ KURTARACAĞIZ

Spor 17.11.2017, 13:42 17.11.2017, 13:44
1490
GÖNLÜ ALIŞIR SAHASIYLA KÖMÜRSPOR’UN GELECEĞİNİ KURTARACAĞIZ

Zonguldak Kömürspor’un  Kulüp Başkanı Süleyman Caner, tesis sorununa ve yarın oynanacak olan Gümüşhanespor maçına değindi. 

Zonguldak Kömürspor’un Kulüp Başkanı Süleyman Caner, tesis sorunu ile ilgili Üzülmez Gönlü Alışır sahasına gerekli adımların atıldığını söyleyerek, yazışmaların ardından Zonguldak Kömürspor’ayakışır bir tesis yapacaklarını vurguladı. Başkan Caner yarın deplasmanda oynayacakları Gümüşhanespor’un zorlu bir rakip olduğunu ve taraftar desteği ile maçı kazanmak istediklerini söyledi. 

Zonguldakspor’un geleceğini kurtarmaya çalışıyoruz”

Tesis anlamında gereken adımları atmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Caner, “Ben göreve geldiğim günden beri tesis sorunu var. Antrenman sahası bırak onu Süper Ligde oynamış takım o zamanda antrenman sahası yoktu. O zamanda farklı bir yer yoktu. O günlerden bugüne tesisleşme anlamında hiç bir şey yapılmamış. TTK’nin sağ olsun vermiş olduğu bir bina var. Tesis olarak orayı kullanıyoruz. Biz şuan bir uğraş veriyoruz. Üzülmezdeki Gönlü Alışır sahası için yazışmalarımız devam ediyor. TTK ile kısımları halledersek, Bakanlıktan alacağımız izinlerle Zonguldakspor’ un geleceğini kurtarmaya çalışıyoruz.. ”dedi. 

“Gümüşhane’ye iyi sonuçlar almaya gidiyoruz”

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Gümüşhane’ye iyi sonuçlar almaya gittiklerini söyleyerek, “Gümüşhanespor şuan itibariyle, lider olan takım. Dolayısıyla kendi sahasında olması onlar için ayrı bir avantaj. Zor bir maç olacak. Hem lider olmanın verdiği ayrı bir hava hem de kendi seyircisinin önünde oynaması onlar için avantaj olacak. Ama bizde iyi sonuçlar almaya devam ediyoruz. Takım kendi içerisinde ki birlik beraberliği güzel. Havası güzel. İnanıyorum orada bu inanmışlıkla istediğimiz futbolu oynayabilirsek oradan puan ya da puanlarla dönebiliriz”

“Taraftarlarımızda Gümüşhane’de yanımızda olacak”

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, taraftarında takımını yalnız bırakmayacağını söyleyerek, “Zonguldak’ta ki bazı işadamlarımız ve esnaflarımız taraftarlarımıza destek verdi ve onlar yarın Gümüşhanespor maçında yerini alarak takımlarını yalnız bırakmayacak. 2 taraftar grubu da Gümüşhanespor maçında olacak. Onlarda iyi bir şekilde takımlarını destekler ve yalnız bırakmazsalar itici bir güç olacak. Taraftarımızla savaşarak maçı kazanacağız ”şeklinde konuştu.

“Şehit Madenci formalarından istediğimiz sayıyı yakalayamadık”

Şehit Madenci formalarında istedikleri sayıya ulaşamadıklarını ifade eden Başkan Caner, “Zonguldak’ın klasik hastalığı devam ediyor. Şehit Madenci formalarında istediğimiz sayıya gelemedik. Önce çok iyi oldu deriz. Sonra bir bakarsan kimse gereken desteği vermemiş. Sms kampanyasında da aynısı oldu. Şuan 200 yakın forma satılmış. Bu sahiplenme duygusudur. Kentin bütün hücreleri bir araya gelerek takımına destek vermesi gerek ”dedi. 

Emre Can BAYRAM

 

 

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu