Işıklandırma çalışmaları başladı..

Fener yeni sentetik sahaya ışıklandırma çalışmaları başladı… Işıklandırma sisteminin tamamlanmasıyla birlikte sporcular akşam saatlerinde antrenman yapabilecek.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel’in girişimleri sonucunda Fener yeni sentetik sahaya sporcuların akşam saatlerinde antrenmanlarını yapabilmeleri için ışıklandırma yapılmasına karar verildi. Ekipler, Cumartesi günü Fener yeni sentetik sahaya gelerek, ışıklandırma çalışmasına başladı. Çalışmalar kapsamında sahanın köşelerine let ışıklar takılıyor. Işıklandırmanın tamamlanmasıyla birlikte sporcular akşam saatlerinde antrenman yapabilecek.

Yüksel inceleme yaptı

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel ve Tesis Amiri Cemal Demirci, Fener yeni sentetik sahaya giderek çalışmaları yerinde inceledi. Yüksel, ekiplerden ışıklandırmalar hakkında bilgiler alarak deneme yaptı. Çalışmaların hafta içine kadar tamamlanması planlanıyor.

Yüksel; ‘’Amatör futbol rahatlayacak’’

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel , amatör futbolun rahatlayacağını söyleyerek, ‘’Zonguldak’ta amatör futbolda sıkıntılar yaşanıyor. Bizlerde bu sıkıntıları bir nebze hafifletmek amacıyla kışında havaların kararması nedeniyle antrenmanların çözülmesi konusunda ışıklandırma çalışması yaptık. Aşağıda saha da yapılacak çalışmalarla birlikte her iki saha da antrenmanlar yapılabilecek. İnşallah akşam maçları oynanması için o düzeyde ayarlamaya çalışıyoruz. Bu antrenman sahasının aydınlatılmasında emeği geçen Belediye Başkanımız Muharrem Akdemir’e teşekkür ediyoruz’’dedi.

Emre Can BAYRAM


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

SPOR MUHABİRLERİNDE KORONA ALARMI...

Haberi Oku