FLAŞ HABER
KARADENİZ'DEN ORMANA DESTEK
 

KARADENİZ’DEN ORMAN’A DESTEK ;

‘’HER ZAMAN VE HER ORTAMDA YANINDAYIZ’’

Süper Lig ekibi Beşiktaş Kulübü’nün olağan üstü kongre öncesinde Karadeniz Bölgesi’nde faaliyetleri sürdüren 9 Beşiktaş Taraftar Derneği’nden mevcut başkan Fikret Orman’a destek geldi.

Zonguldak, Karadeniz Ereğli, Ordu, Giresun, Samsun, Sinop, Çorum, Bolu ve Düzce Beşiktaş taraftar dernekleri bir basın bildirgesi hazırlayarak mevcut Başkan Fikret Orman’ın her zaman ve her ortamda yanında olduklarını açıkladık.

İşte o basın açıklaması;

Mazisiyle, taraftarıyla, başarılarıyla ve yetiştirdiği değerleriyle ülkemizin en büyük kulübü olan Beşiktaş Jimnastik Kulübümüzün Başkanı Sayın Fikret Orman,En zor günlerimizde kulübümüze sahip çıkarak bizleri kara günlerden şampiyonluklara, Avrupa’da başarılara taşıdınız.2012 yılında çıktığınız bu yolda tüm zorlukları aşarak bugün dünyanın sayılı kulüplerinden biri  haline gelmemizi sağladınız ,dünyanın en güzel stadı olan Vodafone Park ,ı  bizlere kazandırdınız,peş peşe gelen şampiyonluklarla bizleri başarıdan başarıya götürdünüz.Karadeniz bölgesinde bulunan Beşiktaş Dernekleri olarak sizlere minnettarız. Her zaman ve her ortamda olduğu gibi 16 Eylül 2018 tarihinde yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul'da da sizin ve yeni oluşacak ekibinizin yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz .Bu vesile ile aşağıda imzası bulunan Karadeniz Bölgesi Beşiktaş Dernekleri olarak   Başkanımız Fikret Orman'ı desteklemek, ona çıktığı bu yolda yol arkadaşı olmak için karar almış bulunmaktayız. Tüm Beşiktaş camiasına ve kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Emre Can BAYRAM

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Amatör futbol 1 dakika durdu...

Haberi Oku