KIRAN KIRANA

Silivrispor karşısında kendisini camiaya affettirmek isteyen Zonguldak Kömürspor, hafta sonu oynanacak maça ayrı bir motivasyonla hazırlanıyor. Hafta başından itibaren maça bilenen Kırmızı-lacivertli futbolcuların çift kaledeki maçı oldukça kıran kırana geçti.

Spor 06.10.2017, 13:40 06.10.2017, 13:41
1266
KIRAN KIRANA
 Zonguldak Kömürspor için varsa yoksa Silivrispor… Geçtiğimiz hafta alınan şok yenilginin moral bozukluğunu üzerlerinden atan kırmızı-lacivertli takım, hafta başından itibaren sürdürdüğü çalışmalarda Silivrispor’a bilendi. Bu maçı, kendilerini affettirmek için kazanmaktan başka çareleri olmayan kırmızı-lacivertli futbolcuların bu hırsı dünkü idmana yansıdı.

Zonguldak Kömürspor, 8 Ekim Pazar günü İstanbul’da karşılaşacağı Silivrispor maçı hazırlıklarını sürdürdü. Kırmızı-lacivertli takım, Teknik Direktör Şenol Demir yönetiminde Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda bir çalışma yaptı. Isınma koşuları ve hareketlerinin ardından Barış Şeref yönetiminde idmana devam eden Zonguldak Kömürspor, son bölümde çift kale maç yaptı.  Sakarya yenilgisi nedeniyle Silivrispor maçına yüksek motivasyonla hazırlanan futbolcuların, çift kaledeki mücadelesi  oldukça kıran kırana geçti. Kırmızı-lacivertli teknik adam Şenol Demir,  çift kale maça genç oyuncular Cömert Kandemir ve Berkay Ünlü üzerinde durdu. Zaman zaman maçı durduran Demir, oyunculara uyarılarda bulundu.

Burak düz koşu yaptı

Uzun zamandır sakat olan ve geçtiğimiz günlerde çalışmalara başlayan tecrübeli savunma oyuncusu Burak Can Et, Genel Kaptan Hürfikir ve Kondisyoner Barış Şeref’le birlikte antrenman boyunca düz koşu yaptı.

Demir ve Hürfikir fikir alışverişinde bulundu.

Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda antrenman sırasında teknik direktör Şenol Demir ve Genel Kaptan Hürfikir, sık sık fikir alış verişinde bulundu. 

Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu