KÖMÜRSPOR'UN MADDİ MANEVİ YANINDAYIZ

1966 Zonguldakspor Taraftar Derneği Başkanı Tuncay Cihan, Kömürspor için gelecek sezon plan ve projelerini açıkladı.

Başkan Tuncay Cihan, Dernek olarak her zaman Kömürspor’un yanında olacaklarını söyleyerek, ilk hedeflerinin ilkokullarda Kömürspor aşkını aşılamak için gelecek sezon her okula forma dağıtacaklarını vurguladı.  1966 Zonguldak Taraftar Derneği Başkanı Tuncay Cihan, Dernek yönetimi olarak, yeni atanan Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı  makamında ziyaret edeceklerini söyledi.

“İlkokullarda öğrenim gören öğrencilere forma hediye edeceğiz”

1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği Başkanı Tuncay Cihan, Kömürspor aşkını aşılamak için ilkokullarda forma dağıtacaklarını ifade ederek, “İlk hedefimiz, Zonguldak’ta bulunan ilk ve orta dereceli okullarda 6 yaş ve yukarısı öğrencilere Zonguldak’ı ve Zonguldaksporu sevdirmek amacıyla her çocuğa bir forma hediye edeceğiz. Ayrıca beden eğitimi derslerinde okul müdürleriyle görüşerek öğrencilere Zonguldakspor forması giydirerek, Zonguldakspor aşkını aşılamak istiyoruz ”dedi.

“Zonguldakspor için işadamlarımızı bir araya getireceğiz”

Dernek olarak sene de bir kez Zonguldak’lı işadamlarını bir araya getireceklerini söyleyen, Başkan Tuncay Cihan, “Gelecek sezon Zonguldakspor destek ve katkı vermek amacıyla dernek olarak sene de bir kez Zonguldak’lı işadamlarını bir araya getirerek ellimizden gelen desteği vereceğiz. İşadamlarımızla birlikte Zonguldakspor’un bir üst lige çıkabilmesi için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz ”dedi.

“Zonguldakspor’a maddi manevi destek vereceğiz”

1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği Başkanı Tuncay Cihan, gelecek sezon Kömürspor’a maddi manevi destek olabilmek için Başkan Süleyman Caner ve yöneticilerle bir arada olacaklarını ifade ederek, “En önemlisi Kulüp yönetimiyle hem fikir olup dernek olarak bize düşen maddi yardımı şartsız yerine getirmek sayın Başkanımız Süleyman Caner ve Futbol Şube sorumlusu sayın Hacı Demirle sık sık görüş alış veriş yaparak onların yükünü azaltmak istiyoruz. Bizler bu görevi canı gönülden karşılıksız yapmak icin bir araya geldik bu sevda 1983 den beri içimizde var olan bir sevdadır. Ben şahsen Fenerbahçeli olup Bu sevdayı zaman zaman içime gömdüm. Ayrıca en kısa zaman içerisinde Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı  makamında dernek yönetimimizle ziyaret edeceğiz. Varsa yoksa Zonguldakspor.

Emre Can BAYRAM

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İŞTE DEVREK’İN YENİ HOCASI
Bölgesel Amatör Lig takımı Devrek Belediyespor, hoca sorununu çözdü. Kırmızı-beyazlı ekip, 54 yaşındaki...

Haberi Oku