Kurnaz çekildi… Başkan kim olacak!..

Spor 23.06.2021, 15:41 23.06.2021, 15:49
654
Kurnaz çekildi… Başkan kim olacak!..

2. lig temsilcimiz Zonguldakspor’da sürpriz gelişmeler devem ediyor. Olağan genel kurulda başkan adayı olarak çıkacağı düşünülen Alaattin Kurnaz, adaylıktan vazgeçtiğini açıkladı. 
Geçtiğimiz Pazartesi günü Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz önderliğinde Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Salih Demir, Metin Demir, Zonguldakspor Sportif AŞ Başkanı Hakan Hürfikir, Zonguldakspor Kulübü Derneği Başkanı Süleyman Caner’in ve Başkan adayı Alaattin Kurnaz’ın katılımıyla gerçekleşen toplantı olumlu geçmişti. 
Ancak, toplantı sırasında borçların listesini isteyen ve 1 haftayı aşkın bir süre geçmesine rağmen eline borç listesi gitmeyen Kurnaz, adaylıktan çekildiğini açıkladı. 
12-13 Milyon TL civarında olan borçtan haberi olduğunu ve bu miktarın altına girmeyeceğini bildirdiğini söyleyen Kurnaz, Vali Mustafa Tutulmaz’ın da konuyla ilgili mevcut kulüp yönetimine borçları ödeme talimatı verdiğini dile getirdi. Ancak yönetimin ise borçları Alaattin Kurnaz’ın ödemesinden yana olduğu da iddia edildi. 
 Adaylıktan çekildiği açıklayan Alaattin Kurnaz, “10 gündür Vali Bey, belediye başkanı borçlarla ilgili yazı bekliyor ama beni daha sabah aradılar ‘Borçları ne yapacağız’ diye. Muhatapları ben değilim A.Ş. başkanını, Süleyman Caner’i toplayacaksın, borçları halledeceksin, ondan sonra beni arayacaksın. Bu işin cılkı çıktı. Ben bu kadar borcun altına giremem. Bu iş benim için bitmiştir. Borçlar önümüzde. Sonrasında transfer yapacaksın. Zaman kalmadı. Bir heyecanımız vardı o da benim için bitti. Zonguldakspor defteri benim için kapandı.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
21
hafif yağmur