Madenciler turnuvada buluşuyor

Geçtiğimiz aylarda olağan genel kurul ile Kozlu Taşkömürüspor ismini alan ZTS Gençlikspor, Kozlu Müessesi ile ortaklaşa ‘Kozlu Müessesesi Birimler arası 3’üncü Bahar Futbol Turnuvası’ düzenliyor. 3-17 Haziran 2013 tarihleri arasında Kozlu Sahası’nın ev sahipliği yapacağı turnuvada 16 takım mücadele edecek. 4’erli 4 grupta yapılacak turnuva tek devreli lig usulüne göre oynanacak. Gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımlar adlarını çeyrek finale yazdıracak. Çapraz eşleme sonucunda çeyrek finalde birbirlerine rakip olacak takımlar, final yolunu aralamak için kıyasıya bir mücadelenin içine girecek.

Kozlu Müessesesi Birimler arası 3’üncü Bahar Futbol Turnuvası’nda A Grubu’nu; Kartiye-5,  Nakliyat, Emniyet, Kuyu Bakım, B Grubu’nu; Kartiye-4, Genç Nezaretçiler, Kartiye-1, Lauvar, C Grubu’nu; Kartiye-3, Büyük Hazırlık, Büro, Vinç Bakım, D Grubu’nu; Kartiye-2, GMİS, Mekanizasyon ve Kartiye-6 takımları oluşturuyor.

Eren ARSLANYILMAZ

 

 

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
mustafa öztürk 7 yıl önce

Tüm takımlara başarılar dilerim. Bekar arkadaşlar için bir pankart hazırlamıştım fakatpankart asanlar göz altına alındığından vaz geçtim.

banner228

KÖMÜRSPOR İLK SINAVI VERDİ... RAKİBİ ZORLADI...

Haberi Oku