Malkoç, gururumuz oldu

 

MALKOÇ, GURURUMUZ OLDU

Zonguldaklı milli sprint atlet Melike Malkoç, Gençler Türkiye Şampiyonasında en iyi derecesini yaparak Türkiye Şampiyonu oldu… Malkoç, almış olduğu bu başarıyla Balkan Gençler Şampiyonasında ay yıldızlı forma altında ülkemizi temsil edecek.

4 Haziran tarihinde İstanbul Olimpiyat Stadyumunda Gençler Türkiye Şampiyonası yapıldı. Zonguldaklı Atletizm antrenörü Utku Duman’ın atletizm sporuna kazandırdığı ve geleceğin sprint atleti gözüyle bakılan Melike Malkoç şampiyona da ilimizi temsil etti. Milli atlet Melike Malkoç, şampiyona da 11.93’le en iyi derecesini yaparak Türkiye Şampiyonu oldu.  Sprint anlat Melike Malkoç, almış olduğu bu dereceyle başarılarına bir yenisini daha ekledi. Milli atlet Melike Malkoç, 24 Haziran tarihinde İstanbul Olimpiyat Stadyumunda yapılacak olan Gençler Balkan Şampiyonasında 100 metre de ülkemizi temsil edecek. Malkoç, ay yıldızlı forma altında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek zaferlerine bir yenisini daha eklemeyi hedefliyor.

Duman; ‘’Hedef ay yıldızlı forma altında şampiyonluk’’

Atletizm antrenörü Utku Duman, ‘’Melike Gençler Türkiye Şampiyonasında en iyi derecesini yaparak Türkiye Şampiyonu oldu. İlimizi en iyi şekilde temsil ederek gururumuz oldu. Şimdi sıra da Balkan Gençler Şampiyonası var. Orada da ay yıldızlı forma altında ülkemizi temsil edecek. Hedef orada da şampiyonluk. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz’’dedi. 

Emre Can BAYRAM

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Amatör futbol 1 dakika durdu...

Haberi Oku