Milli Eğitimden Elmas'a destek....
Misli. Com 2. Lig Beyaz Gurup Temsilcimiz Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, şehit Madenci forması alarak destek olan  Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tosun, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları ve Şube müdürlerine teşekkür ziyaretinde bulundu. 


TOSUN, "ELMAS'I ÜST LİGLERDE GÖRMEK İSTİYORUZ"


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tosun, "Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner'i makamında ağırlayıp, bundan sonraki süreçte de kalplerinin Zonguldakspor ile olduğunu, kulüp formalarını büyük bir heyecanla satın aldıklarını, Zonguldakspor’u üst liglerde görmeyi canı gönülden istediklerini, gerek alt yapılanmasında, gerek taraftar olarak tüm faaliyetlerinde takımlarının destekçisi olacaklarını, formalarını giymekten büyük gurur duyduklarını, Milli eğitim Camiası olarak Zonguldağın değerlerine her zaman sahip çıkacaklarını, Zonguldakspor’un da bu şehrin değerlerinden birisi olduğunu"ifade etti. 


CANER, "ZONGULDAKSPOR'U ÇOK GüZEL GÜNLER BEKLİYOR"


Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tosun ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından ilgilerine teşekkür eden Zonguldakspor Kulüp  Başkanı Süleyman Caner, "ilerleyen günlerde Zonguldak Kömürspor'umuzu çok güzel günler bekliyor. Milli Eğitim Kadrolarını Zonguldak Kömürspor maçlarında görmenin onlara ayrı bir motivasyon sağlayacağını" söyledi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Kurnaz, 100 Adet forma alarak destek oldu

Haberi Oku