OKUL SPORLARI TOPLANDI

  

OKUL SPORLARI BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Okul Sporları faaliyetleri kapsamında dün öğretmen evinde değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapıldı. 


Öğretmen evinde gerçekleştirilen toplantıya, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel, Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, Gençlik Spor Şube Müdürü Gazel Güven, Okul Sporları İl Temsilcisi Erhan Şeref, Spor Eğitim Uzmanları Bilge Kılıç, Saadet Gök, Okul Sporları Komite Üyeleri Turan Altıntaş, Yavuz Aydın ve İl ve İlçelerde görev yapan öğretmenler ve antrenörler katıldı.


Okular Sporları faaliyetlerinde bu sene, Atıcılık, atletizm, badminton, basketbol, bedensel engelliler, beyzbol, bilardo, bilek güreşi, bisiklet, bocce, boks, bowling, jimnastik, dart, eskrim, futbol, futsal, görme engelliler, güreş, halk oyunları, halter, hava sporları, hentbol, hokey, işitme engelliler, izcilik, judo, kano, karate, kayak, kaykay, kickboks, korfbol, kriket, kros, oryantiring, özel sporcular, ragbi, satranç, sofbal, spor tırmanışı, taekwondo, tenis, triantlon, voleybol, wushuve yelken olmak üzere 53 branş yer alacak. 


‘’Türkiye genelinde 81’ilde 7’inci sıraya yükseldik’’

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel, Türkiye genelinde 7’inci sıraya yükseldiklerini söyleyerek, ‘’2018-2019 Öğretim yılında Milli Eğitim bünyemizde görev yapan Okul Müdürlerimiz Beden Eğitimi öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bugün ki toplantımızda geçtiğimiz yıl Okul Sporlarında ki değerlendirmemizi yaptık. Ardından da yeni yılda ki planlamamızı gerçekleştirdik. Bu sene tertip komitesinde ki değişikliklerle birlikte Spor Şube Müdürlüğü görevine başlayan Gazel Güven ve diğer arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza başladık. Komite üyesi arkadaşlarımızla bir değerlendirme yaptık. Geçen sene Türkiye genelinde 81 ilde Türkiye sıralamasında baya bir derece elde ederek 7’inci sırada tamamladık. Bu sıralama da emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu sene aynı başarıyı yeni koordine ekibimizle sağlayarak daha başarılı bir şekilde tamamlama planlama içerisindeyiz’’diye konuştu.

Emre Can BAYRAM

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Amatör futbol 1 dakika durdu...

Haberi Oku