ORTA SAHAYA YUNUS EMRE YALÇIN

Zonguldak Kömürspor, geçtiğimiz sezon Sakaryaspor’da kiralık oynayan orta saha oyuncusu Yunus Emre Yalçın’ı transfer listesine aldı. Kırmızı-lacivertli yönetimin, 1’inci Lig ekibi İstanbulspor’un futbolcusu olan 24 yaşındaki genç yetenekte ısrarcı olduğu öğrenildi.

Spor 16.07.2018, 19:00 16.07.2018, 19:01
1322
ORTA SAHAYA YUNUS EMRE YALÇIN
 Zonguldak Kömürspor İstanbulspor’un genç orta saha oyuncusu Yunus Emre Yalçın’a kancayı taktı

ORTA SAHAYA YUNUS EMRE YALÇIN  

Zonguldak Kömürspor, geçtiğimiz sezon Sakaryaspor’da kiralık oynayan orta saha oyuncusu Yunus Emre Yalçın’ı transfer listesine aldı. Kırmızı-lacivertli yönetimin,  1’inci Lig ekibi İstanbulspor’un futbolcusu olan 24 yaşındaki genç yetenekte ısrarcı olduğu öğrenildi.

 

*************

Zonguldak Kömürspor, 2018-2019 sezonu için sahaya inerken, transfer çalışmalarını da ihmal etmiyor. Yeni sezonda camianın beklentilerine cevap vermek için transferde yoğun bir mesai harcayan kırmızı-lacivertli yönetim, orta sahaya takviye için geçtiğimiz sezonun devre arasında  Sakaryaspor’da kiralık  oynayan 24  yaşındaki futbolcu Yunus Emre Yalçın’ı  gündemine aldı.  Teknik Direktör Cahit Terzi’nin yönetime  transferi için olumlu rapor verdiği orta saha oyuncusunun 2020 yılına kadar 1’inci Lig ekibi İstanbulspor ile sözleşmesi bulunuyor. Zonguldak Kömürspor yönetimi, transferinde ısrarcı olduğu Yunus Emre’yi 1 yıllığına kiralamak için girişimlerini sürdürüyor

Eren ARSLANYILMAZ

Yorumlar (0)
15
açık