'PENDİK'DEN PUAN YA DA PUANLARLA DÖNECEĞİZ'
 Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, hafta sonu oynanacak olan Pendikspor maçı öncesinde gündeme dair açıklamalarda bulundu.

 Başkan Caner, Sivas Belediyespor karşısında güzel bir futbol oynadıklarını, eğer Pendikspor karşısında da aynı futbolu yansıtılırsa kazanacaklarını vurguladı. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, ayrıca Kdz. Ereğli Türk Metal Sendikası Şube Başkanlığına bırakılan 500 adet takvimin satıldığını söyleyerek, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

“Futbolcularımız güzel futbol ortaya koydular”

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Sivas Belediyespor karşısında güzel bir futbol oynadıklarını söyleyerek, “Sivas Belediyespor karşısında güzel bir galibiyet aldık. Futbolcularımız sahaya güzel bir futbol ortaya koydular. Hakkettikleri bir galibiyet aldılar. Şimdi önümüzde Pendikspor maçı var. Pendik’de güçlü bir takım. Deplasman da oynayacağız. Ama bizde aldığımız bu galibiyetle tekrar bir toparlanma süreci içerisine gireceğiz. İnşallah Pendikspor maçından da puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz. Yolumuza devam etmek istiyoruz. İnşallah umduğumuz gibi olur.Sivas Belediyespor karşısında oynadığımız güzel futbolu ortaya koyarsak, iyi netice ile döneceğimize inanıyorum.  İstanbul’da ki gurbetçi taraftarımız ve bura da ki taraftarımız maça davet ediyorum. Gelsinler takımlarına destek versinler. “

“Herkes maddi manevi takımın yanında olsun”

Milletvekillerinin hala takıma sahip çıkmadığını ifade eden Başkan Caner,  “Geçtiğimiz günlerde Emniyet Müdür Yardımcılarımız ve Belediye Başkan Yardımcımız idmanı ziyaret ederek takıma tatlı ikram ettiler. Bu da takım için moral motivasyon oldu. Özlenen tablo bunlar. Emniyet Müdür yardımcımıza ve Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah bu destekler devamı gelir. Başka kurumlar da gelir.Zonguldak Kömürspor’dan haberdar olmak istemeyen kurumlar var. 5 tane milletvekili Zonguldak Kömürspor’dan haberdar olmamaya devam ediyor. Kendilerine başarılar diliyorum. Zonguldak’ın sorunlarını çözmeye devam etsinler. Biz zaten artık kendimizi Zonguldak’ın sorunu olarak görmüyoruz. Sesimizi duyuramadığımız için. Bu takım kamp dönemi geçirdi. ihtiyacı var mı diye hiç sorulmadı. Artık herkesin duyarlı olunmasını rica ediyorum. Herkes maddi ve manevi takımın yanında olmasını istiyoruz. Valimiz, Belediye Başkanımız ve Emniyet Müdürümüz el ele vererek bu takımı hakkettiği yerlere çıkaracağız ”dedi.

“Kdz.Ereğli Türk Metal Sendikası Şube Başkanlığına teşekkür ediyoruz”

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Kdz. Ereğli Türk Metal Sendikasının her zaman maddi ve manevi yanında olduklarını söyleyerek, “Karadeniz Ereğli dün ziyarete gittik. Ora da Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Metin Bey’i ziyaret ettik. Kendisine vermiş olduğumuz 500 takvimin ücretini takdim ettiler. Kendilere gerçekten teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olup bizlere destek veriyorlar. Geçen sene de ellerinden gelen desteği veriler. Erdemir de çalışana arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ediyoruz. Takıma maddi gelir sağlamak amacıyla bastırılan takvim kampanyası durdu. 5.000 adet takvim bastırmıştık elimizde kalan takvim sayısı ise 3.500 adet takvim kaldı. Talepleri bekliyoruz ve destekleri bekliyoruz.”

Emre Can BAYRAM

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

SPOR MUHABİRLERİNDE KORONA ALARMI...

Haberi Oku