SABRIMIZ TAŞIYOR

KIRMIZI-LACİVERTLİ TARAFTARLARINDAN ÇOK SERT ÇIKIŞ…

 SABRIMIZ TAŞIYOR

Zonguldak Kömürspor taraftarları, Karaelmas Kemal Köksal Stadı ve kapalı tribünler için basın açıklaması yaptı.  Taraftarlar açıklamalarında oldukça sert bir tavır takındı.

Taraftarlar, vekillerden destek göremedikleriNİ söyleyerek, “Gerekirse daha iyi organize olup oturma eylemi, açlık grevi yapacağız. Biz bu stadı istiyoruz.artık bizim ve şehrin sabrı taştı. Tek isteğimiz stat” dediler.

***************

Zonguldak Kömürspor taraftarlarından çok sert açıklama… Kırmızı-lacivertli taraftarlar dün şehitler anıtında toplanarak Karaelmas Kemal Köksal Stadı ve halen yapılamayan kapalı tribün konusunda somut bir adımın atılmamasına tepkili… Tepkilerini duyurabilmek için  basın açıklaması yapan taraftarlar, bir önce stat ve tribün konusunda gerekli çalışmaların başlamasını talep etti.

“ARTIK YALAN SÖZLERE İTİMADIMIZ KALMADI”             

Zonguldak Kömürspor taraftarları adına söz alan Bora Amasralı, “Buraya gelen Zonguldak Kömürspor sevdalısı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Aylardan beri sosyal medya  ‘stat istiyoruz, tribün istiyoruz’ diyen arkadaşlara selam olsun!Biz 20 tane sevdalı olarak buraya geldik. Buda Zonguldak Kömürspor taraftarının eksiğidir. Biz buradan sayın vekillere bakanlara seslenmek istiyoruz. Biz onları meclise yolladık. Onlar bizi sahipsiz bıraktılar. Bir stadımız vardı onu yapmadılar. Burada bizim hiçbir sosyal faaliyetimiz yok. Tek sevdamız Zonguldak Kömürspor. Ondanda bu sezon ayrı kalacağız. Ve sıkıntıya düşeceğimizden eminim. Bizim artık yalan sözlere itimadımız kalmadı. Bize yapacaklarını söylesinler. Yapamayacaklarsa bize bıraksınlar, biz yapalım. Gerekirse Ankara’ya yürüyeceğiz. Gerekirse daha iyi organize olup oturma eylemi, açlık grevi yapacağız. Biz bu stadı istiyoruz. Çünkü bu taraftar ve halk bunu hak ediyor” dedi.

“BİZİM ARTIK SABRIMIZ TAŞIYOR”

Taraftarlar adına konuşan Zeki Beybeyoğlu ise şunları söyledi; “Taraftarımız ve halka bir çağrıda bulunduk. Ama görüyorum ki  Zonguldak bunda da geri kaldı. Ama herkes yazıyor  stat istiyoruz diye. Buraya gelen arkadaşlarımız, bizimle deplasmanlara gelenler. Gene cefa çeken gruplar burada. Grup isimleri vermeyeceğim. Burada bugün grupçuluk olamaz. Burada herkes Zonguldak Kömürsporlu. Biz kesinlikle para-pul , forma istemiyoruz. Biz sadece Şehir stadımızı istiyoruz. Stadımız uzun yıllardır aynı durumda.  Kayınpederim buraya maç izlemeye gelmiş, aradan 25 sene geçmesine rağmen, bana stadın aynı halde olduğunu söyledi.  Bizim artık sabrımız taşıyor. İster bu söylemimi tehdit olarak görsünler, ister görmesinler, şehrin sabrı taşıyor. Ama 20 kişi, ama 50 kişi, güzel bir organizasyonla 5 bin kişi olur gerekeni yaparız. Buradan şehrin ileri gelenlerine sesleniyorum. Laf nereye giderse gitsin. Bizim kimseden korkumuz yok. Biz söyleyeceğimizi söyledik. Tek isteğimiz stat. Gerekenler yapılsın”

Eren ARSLANYILMAZ

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız

Haberi Oku