ŞANSINIZ BOL OLSUN
 Bölgesel Klasmana aday gösterilen hakem ve gözlemciler,  yarın yazılı sınav ve mülakata tabi tutulacak

ŞANSINIZ BOL OLSUN

Zonguldak İl Hakem Kurulu’nun bölgesel klasmana aday gösterdiği 9 il hakemi ile 3 il gözlemcisi yarın Ankara’da terleyecek. Bir dizi sınavlara tabi tutulacak hakem ve gözlemciler, kentten ayrılarak Başkent’in yolunu tuttu.

 

***********

Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından belirlenen 2017-18 futbol sezonu klasmana terfi sınav takviminin açıklanmasıyla birlikte,  Zonguldak’tan klasmana aday gösterilen hakem ve gözlemciler yarın Ankara’da bir dizi sınavdan geçecek. Yazılı ve sözlü sınavlara girecek 9 İl hakemi ve 3 il gözlemcisi, İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner,  eşliğinde yola koyuldu. Hakem ve gözlemcileri, TFFHGD Başkanı Nurettin Demir ve hakem hocaları yolcu etti.

Zonguldak İl Hakem Kurulu tarafından kriterlere uygun hakem ve gözlemcilerin aday göstermesinin ardından MHK tarafından onaylanan güncel listede yer alan isimler sınav heyecanı yaşayacak. 9 il hakemi ve 3 il gözlemcisinin katılacağı sınav ve mülakatlar bugün Ankara’da gerçekleşecek. Hakem ve gözlemciler, Ankara Gazi Üniversitesi’nde saat 11.00’da yazılı sınava tabi tutulacak.  Bölgesel Kurul Üyeleri ve Bölgesel Sorumlu Metin Tokat’ın yer alacağı seminerde hakem ve gözlemciler, görsel sınav yorumunun ardından son olarak mülakata girecek.

MHK DEĞERLENDİRMEYE ALACAK

Zonguldaklı klasmana aday hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından değerlendirmeye alınacak. Sınavları başarıyla geçen isimler, MHK’ninde onayını almasının ardından klasmana terfi edecek. Merkez Hakem Kurulu, klasmana terfi edenleri 1-10 Temmuz tarihleri arasında açıklayacak.

Eren ARSLANYILMAZ

İl Hakem Kurulu’nun aday gösterdiği ve sınavlara katılacak isimler şöyle;

Hakemler: Erdinç Yaman, Esra Arıkboğa, Furkan Çakır,  Hüseyin Kaan Serpin,  Hüseyin Yavuz, Mücahit Karakurt,  Ugur Karabulut, Taner Köse, Yasin Başkaya

Gözlemciler:  Mustafa Eker,  Selçuk Curak, Cenk Karka,  

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Galatasaray maçını tribünlerden izleyip hayallerine...

Haberi Oku