SİNAN ÖREN, İDDİALI KONUŞTU

Spor 09.03.2021, 15:35 09.03.2021, 16:12
91
SİNAN ÖREN, İDDİALI KONUŞTU

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Zonguldakspor’un takım kaptanı olan tecrübeli kaleci Sinan Ören, deplasmanda yarın saat 14.00’da oynayacakları önemli Anagold Erzincanspor maçı hakkında konuştu.

Ören yaptığı açıklamada, "Anagold Erzincanspor ligin ikincisi olabilir, kadro olarak iyi olabilirler. Bu onların kazanacağı anlamına gelmiyor. Takım halinde günümüzde olursak rakipten puan çıkarabiliriz. Tabi ki de 3 puan için oynayacağız fakat ‘yenemiyorsan yenilme ’taktiği bu maç için geçerli olacak.


"YENEMİYORSAN YENİLME"


Bulunduğumuz konum itibariyle camiamızı üzdüğümüzün farkındayız. Zonguldakspor’un yeri buralar değil. Düzlüğe çıkmalıyız. Bakıldığında zorlu bir periyot başlıyor. Fakat futbol bu, oynamadan kimse kimseye puan vermiyor. Anagold Erzincanspor ligin ikincisi olabilir, kadro olarak iyi olabilirler. Bu onların kazanacağı anlamına gelmiyor. Takım halinde günümüzde olursak rakipten puan çıkarabiliriz. Tabi ki de 3 puan için oynayacağız fakat ‘yenemiyorsan yenilme’ taktiği bu maç için geçerli olacak. Bu ligde 1 puan bile önemli hale geldi. O yüzden Erzincan'da alabileceğimiz puanları alıp Zonguldak’a moralli dönmek istiyoruz. Önümüzde 12 maç daha var. Düşmeyi aklımızdan bile geçirmiyoruz ”dedi.

Yorumlar (0)
19
açık