TEKNİK adam Barış Şereş, K. Maraş maçı hakkında konuştu...

Spor 01.03.2021, 16:43 01.03.2021, 16:48
1727
TEKNİK adam Barış Şereş, K. Maraş maçı hakkında konuştu...
TEKNİK adam Barış Şereş, K. Maraş maçı hakkında konuştu... 

3 puan olmazsa ne olur?

Zonguldakspor, Misli. Com 2. Lig Beyaz Grup'ta ligin 26. Hafta maçında Perşembe günü saat 14.00'da  Devrek İlçe Stadı'nda konuk edeceği Kahramanmaraşspor maçı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor. Teknik adam Barış Şeref  yönetiminde Fener Sentetik sahada yapılan idmana düz koşu ile başlayan oyuncular, daha sonra 5'e 2 top çalışması yaptı. İdman, yarı sahada yapılan alan oyunu ve taktiksel çalışma ile son buldu. 
HEDEF MUTLAK 3 PUAN 
İdman öncesinde önemli  Kahramanmaraşspor maçı hakkında konuşan Zonguldakspor Teknik Adamı Barış Şeref, "Kolay maç yok. Bunu her zaman söylüyoruz. Biz her maça puan ya da puanlar için bakıyoruz. İkinci yarı oynadığımız 5 maç var. Bu maçların hepsini kazanabilirdik ama maalesef bireysel hatalardan dolayı  çok gol yiyoruz. Karşı takım bize baskı kuramadı, bizim ataklarımız oldu ama maalesef puan alamayan veya 1 puan alan takım biz olduk. 
Bu maçta Devrek’te oynuyoruz. Mutlak hedef 3 puan. 3 puan olmazsa ne olur? Hiçbir şey olmaz. Ama bu maçı kazanacağız. ‘Kazanacak mısınız, koşacak mısınız, mücadele edecek misiniz?’ demiyorum, ‘Edeceksiniz’ diyorum. Ve kazanacağız diyorum"dedi.
K. MARAŞ 1 PUAN İÇİN GELECEK 
 Kahramanmaraşspor'un Zonguldak'a 1 puan için geleceğini belirten Şeref, "Kahramanmaraş buraya 1 puan için gelecektir.Kazanmak isteyecektir ama bu fırsatı vermeyeceğiz. İlk maç 2-0’dan 2-2 oldu. Bu sefer inşallah hem maçı kazanacağız hem de çocukların psikolojisi yükselecek. Hepimize moral olacak. O yüzden bu maç bizim için ligin en önemli maçı. Bu maçı aldım, vitrine koydum ve arkadaşlara ‘Bu maç bizim maçımız’ dedim. Neyimiz var, neyimiz yok uygulayacağız"dedi 
HAKAN İDMANLARA BAŞLADI, FURKAN VE SERBAY'IN SAKATLIKLARI SÜRÜYOR 
Sakatlıklarla ilgili bilgi veren Barış Şeref, “İhsan Furkan Deniz’in 1 haftası var. Serbay Yağız'ın durumu biraz kritik. 1 ay sürebilir. Hakan Çek'i yetiştirmeye çalışıyoruz. İnşallah Perşembe günü oynayacak. Bu maç olmazsa sonraki maça mutlaka hazır olacak.” dedi.

Yorumlar (0)
26
açık