TERFİ SEVİNCİ
 22 futbol aday hakemi, il hakemliğine terfi etmenin sevincini yaşıyor

TERFİ SEVİNCİ

 

Zonguldak Hakem camiası kadrosunu güçlendirdi. Zonguldak İl Hakem Kurulu tarafından açılan kurslara katılarak başarılı olan  ve maçlarda görev almaya başlayan 22 aday hakem barajı geçerek il hakemliğime terfi etti.  Bu terfilerle birlikte toplam il hakem sayısı 82 oldu.

 

*****************

 

 

Zonguldak’ta 22 aday hakem terfi sevinci yaşadı. İl Hakem Kurulu tarafından açılan kurslarda başarılı olan 22 aday hakem 1 yıl içerisinde Zonguldak’ta çeşitli maçlarda görev alarak, barajı geçti.  Böylelikle  aday hakemler, il hakemliğine terfi etti.

Zonguldak’ta futbol hakem sayısını giderek artıyor. Hakem camiası adına sevindirici olan bu durum ile Zonguldak’taki hakem kadrosu güçlendi.  22 hakemin il hakemliğine terfi etmesiyle birlikte, Zonguldak’taki il hakem sayısı 82’ye yükseldi.  82 il hakemi ile geleceğe daha umutla bakan Zonguldak İl Hakem Kurulu bünyesinde ayrıca 15 klasman hakemi bulunuyor.  Zonguldak’ı  ulusal ve amatör maçlarda olmak üzere yerel müsabakalarda temsil edecek hakem sayısı  il hakemleri ve klasman hakemleriyle birlikte 97’ye ulaştı.

“HAKEM ORDUMUZA 22 ARKADAŞIMIZ DAHİL OLDU”

Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner,   Zonguldak hakemliğinin geleceği adına  bu tür gelişmelerin önemli olduğunu söyleyerek, “hakem kadromuzda artış devam ediyor.

22 hakem arkadaşımız 1 yıl adaylık süresini tamamladı bu süreçte geçtiğimi ayda evrakları Merkez Hakem Kurulu’na gönderildi ve terfileri sağladı.Bu katılımlarla hakem ordumuza lisanslı 22 arkadaşımızın katılması sağlanmıştır.  Bu durum  Zonguldak hakemliğini adına önemli bir gelişmedir. İl Hakemliğine yükselen hakemlerini kutluyorum” dedi.

Eren ARSLANYILMAZ

 

 

İŞTE TERFİ EDEN HAKEMLER

Yasin Çakar, Ahmet Çavdar, Ahmet Furkan Yıldırım, Ahmet Karakoç, Ayetullah Aslan, Bayram Ustabaş, Buğçe Taşcıoğlu, Davut Can Çubukcu, Emre Çınar, Emre Kurt, Ensar Genç, Erkan Çakar, Esra Arıkboğa, Fatih Güney, Güven Can, Levent Aydoğdu, Hasan Eke, Tayfun Çetin, Tayfun Poyraz, Özgür Cem Taşdemir, Turgay Çetin, Ufuk Köseli

 

***22 il hakemi arasında yer alan bayan hakem Esra Arıkboğa, hakemlik kariyerinde emin adımlarla ilerliyor

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

Gazeteci Kulüp Başkanı oldu

Haberi Oku