ÜZÜLMEZ'DE SONA GELDİK

 Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Antalya kampının iyi bir şekilde geçtiğini söyleyerek, hazırlık maçlarında gençlerin performasının üst düzeyde olduğunu söyledi. Caner, Üzülmez'e düşündükleri tesisle ilgili sona geldikleri ve yakında çalışmalara başlayacaklarını söyledi. 

''Kaptan Mert Caymaz'ın burnu çatladı''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyan Caner, Sarıyerle oynanan hazırlık maçında kaptan Mert Caymaz'ın burnunda çatlak oluştuğunu söyleyerek, ''Antalya kampımız devam etmekte. Aldığımız bilgilere göre verimli bir şekilde devam ediyor. Aynı zamanda transfer çalışmalarımız teknik direktörümüz Cahit Terzi, Genl Kaptanımız Hakan Hürfikir ve Futbol Şube Sorumlumuz Hacı Demir yönetiminde yürütülüyor. Sarıyerle ilk hazırlık maçı yaptık. İnsanların daha relaks olması lazım. Daha sakin olması lazım. Rakip takım oyuncusunun kaptan Mert Caymaz' yaptığı bir hareket var. Aldığı darbe sonucunda kaptanımızı burnu çatlamış. Dolayısıyla maç yarıda kaldı. Maç deva etseydi daha sakatlıklar artabilirmiş. Onun için o maçı tamamlayamadık. İkinci hazırlık maçında Uşakspor ile 0-0 berabere kaldık''dedi. 
''Hazırlık maçlarında genç oyunculara yer verildi''
Hazırlık maçlarında teknik direktör Cahit Terzi'nin genç oyunculara yer verdiğini ifade eden Başkan Caner,''Teknik direktörümüzle görüştüm. Genç oyunculara yer vermiş. Genç oyuncuların performansından da memnun olduğunu söyledi. Bundan sonra kampın devamına bakacağız. İnşallah kampın sonu iyi biter.  Eksiklerimizi de tamamlarsak taraftarımızla ikinci yarıya iyi bir şekilde başlarız''diye koştu.
''Tesisle ilgili çalışmaların sonuna geldik''
Tesisle ilgili çalışmaların sonuna geldikleri ifade eden Caner, ''Üzülmez'le tesisle ilgili çalışmalarımızın sonuna geldik. Orada kaçak ocak çalışması yapılmış. Dolayısıyla mevcut sahada bir çökme olmuş. Onlara bakacağız ne yapabiliriz diye. Ardından da orayla ilgili çalışmalarımıza başlayacağız''dedi. 
''Maddi kriz takımları vurdu''
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, takımların maddi kriz nedeniyle ligde kalacak durularının olmadığını söyleyerek, ''Şevket kendi ayrılmak istedi. Onur'da sezon başında Samsunspor'la sezon başında görüşmüştü. Tekrar teklif gelince değerlendirdik. Takımın menfaatini düşünmek zorundaydık. Ülke de ekonomik bir kriz var. Türkiye'nin her yerine vurmuş vaziyette. En son Bankalar birliği Türkiye Futbol Federasyonu ile bir anlaşma yaptı. Artık takımların gidecek durumları kalmadı. Nedense bu durum Belediye takımlarına yansımadı. İnşallah amacımız daha yukarılara çıkmak.'' 
Emre Can BAYRAM

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

ZONGULDAKSPOR İÇİN SIKI PAZARLIK

Haberi Oku