YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU KAPILARINI AÇTI

 

2014 yılında Zonguldak’ın Kilimli İlçesi’nde yapımına başlanan 500 kişilik yarı olimpik yüzme havuzu tamamlandı. Yüzme havuzunun faaliyete geçmesiyle birlikte küçüklerin ardından yüzme havuzu yetişkinlere de kapılarını açtı. Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel, yapımı tamamlanan Kilimli yüzme havuzu hakkında açıklamalarda bulundu.

‘’Yetişkinlere de kapılarımızı açtık’’

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel, yüzme havuzunun faaliyete girmesiyle yetişkinlere de kapılarını açtıklarını söyleyerek, ‘’Kilimli yüzme havuzunun işlemleri tamamlanmış olup tahmini olarak 3 hafta önce, Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol neticesinde yüzme bilmeyen kalmasın projesi başlatıldı. 3 haftadır devam ediyordu bu projemiz. Yetişkinlere havuzumuzu açmamıştık. Bu akşam itibariyle de yetişkinlere havuzumuzu açıyoruz. Hafta da 2 gün bayan ve 2 gün erkek olarak yetişkin grubumuza da havuzumuzu açmış bulunuyoruz. Zonguldak gerçekten güzel bir tesise daha kavuştu. Emeğe geçen herkese teşekkür ediyoruz.’’dedi.

‘’Yarı olimpik ve 500 kişilik bir havuz’’

Havuzun yarı olimpik ve 500 kişilik kapasite de olduğunu ifade eden Yüksel, ‘’Yarı olimpik havuzumuz. 500 kişilik kapasite de. Bakanlığımızın faaliyet programlarında yer alan organizasyonlara uygun bir durumdayız. Personel açısından gerekse hizmet açısından bir sorunumuz yok. Gençlik Spor Ailesi olarak her türlü organizasyona hazırız.’’dedi.

Emre Can BAYRAM

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

SPOR MUHABİRLERİNDE KORONA ALARMI...

Haberi Oku