YETENEK TARAMASI

 Zonguldak Kömürspor,  9-10-11 Temmuz’da A takım için seçme düzenleyecek

 

YETENEK TARAMASI

 

12 Temmuz tarihinde yeni sezonun startını vermeyi planlayan Zonguldak Kömürspor, A Takıma futbolcu kazandırmak için seçme düzenlenecek. 9-11 Temmuz tarihleri arasında yetenek taraması adı altında yapılacak seçmelere Zonguldak ve il dışından futbolcuları davet eden Kırmızı-lacivertli takımın çalıştırıcısı Şenol Demir, kendine güvenen herkesi seçmelere beklediklerini söyledi.

 

****************

 

2016-2017 sezonunda 2’nci Lig’de boy gösterecek Zonguldak Kömürspor, genç ve yetenekli isimleri kulüp bünyesine kazandırmak için kolları sıvadı. Kırmızı-lacivertliler bu kapsamda yetenek taraması yapacak. Özellikle A takım için düzenlenecek seçmelere Zonguldak ve il dışından futbolcular gelecek. Bu konu hakkında Teknik Direktör Şenol Demir, ekibin ve yakın çevresinin de katkısıyla çalışmalara başladı.

DEMİR VE EKİBİ TOPLANDI

Zonguldak Kömürspor’da Teknik Direktör Şenol Demir ve ekibi yeni sezonun planlaması ve yapılacak seçme ile ilgili konuları görüşmek üzere Kulüp Binası’nda bir  toplantı yaptı. Eylül ayının ilk haftasında başlayacak sezon için bir planlama yapan Demir ve ekibi, sahaya iniş tarihini 12 Temmuz olarak belirledi. Bu tarih öncesi ayrıca Zonguldak ve il dışında ki birçok genç ve yetenekli isimleri takıma kazandırmak için yapılacak seçmeler hakkında konuşuldu. 9-11 Temmuz tarihleri arasında yapılacak seçmelere Zonguldak ve kent dışından futbolcular davet edilecek.

“HERKESİ BEKLİYORUZ”

Zonguldak Kömürspor’un hocası Şenol Demir, 2’nci Lig’de sezonun 4 Eylül tarihinde açılacağını düşündüğünü söyleyerek, “Bizde bu tarih öncesi çalışmalarımıza başlayacağız. Bunun için hocalarımla bir araya geldik.  Toplanma ve sahaya iniş tarihini kararlaştırdık. 12 Temmuz’da topbaşı yapacağız. Bu tarih öncesi futbolcu seçmesi düzenleyeceğiz. 9-11 Temmuz tarihleri arasında düzenleyeceğimiz seçmelere Zonguldak ve il dışından futbolcu davet ettik. Kendisine güvenen herkesi bekliyoruz” dedi.

Eren ARSLANYILMAZ

 

Şenol Demir, genç ve yetenekli futbolculara çağrıda bulundu

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Futboldaki başarılarını karnelerine yansıttılar...

Haberi Oku