YÜKSEL'DEN GENÇLERE MÜJDE

YÜKSEL’DEN, GENÇLERE MÜJDE

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel, Gençlik Spor Bakanlığı bünyesinde açılacak olan İl Spor Merkezleri ve Gençlik kampları hakkında bilgiler verdi.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Hakan Yüksel, Gençlik Kamplarının, Yeşil ve Mavi kamp olarak iki ayrıldığını ve 400 kişi yakın gencin bu kamplardan ücretsiz faydalanacağı söyledi. Yüksel ayrıca 29 Haziran tarihinde 81’ilde eş zamanlı olarak İl Spor Merkezlerinin açılacağını söyleyerek 39 branşta ücretsiz şekilde çocuklara hizmet vereceklerinin altını çizdi. 

İl Müdürü Hakan Yüksel; ‘’Yeşil ve Mavi kamplarla gençlerimize hitap edeceğiz’’

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, gençlik kamplarının müracaatlarının başladığını söyleyerek, ‘’Her yıl olduğu Gençlik ve Spor Bakanlığımızın gençlerimizin sosyal ve kültürel anlamda gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde gençlik kampları yapılmakta. Bu gençlik kamplarımızda mavi ve yeşil olmak üzere 2 grupta değerlendiriliyor. Mavi kamplarımız 11 dönem yeşil kamplarımız 12 dönem toplam 400 kişiye yakın gencimizi bu kamplardan faydalandıracağız. Yeşil kamplarımız 16-22 yaş arası. Mavi kamplarımız ise 12-15 yaş arası gençlerimize hitap edecek. Bu müracaatlarını gençlerimiz bizim gençlik ve spor bakanlığımızın sitesinden müracaatlarını yapıyorlar. Bize gelen listelerle arkadaşlarımızın kamplara ulaşımlarını sağlıyoruz. Kamplarımızda ki her şey tamamen ücretsiz’’dedi. 

‘’İl spor merkezlerinde 39 branşta hizmet vereceğiz’’

29 Haziran tarihinde il spor merkezlerinin açılış olacağını ifade eden Yüksel, ‘’Aynı zamanda her yıl olduğu gibi Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde il spor merkezleri faaliyetleri yapılmakta il spor merkezlerimiz teşkilatlarımızın kuruluşu olan 29 Haziran tarihinde Türkiye genelinde eş zamanlı olarak açılışı yapılacak. Yaz süresince devam etmektedir. Bu sene 39 branşta ilimizde faaliyetleri yapmayı planlamaktayız. Arkadaşlarımızla çalışmaları tamamladık. Tanıtımlarımız devam ediyor. Müracaatları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze ,Site Spor Salonuna ve Karaelmas Kemal Köksal stadyumunda ki arkadaşlara yapabilirler. Burada da gençlerimize sosyal, kültürel ve sportif anlamda katkı sağlıyoruz. Bu etkinlerimizde tamamen ücretsiz’’dedi. 

Emre Can BAYRAM

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Kilimli’den 5 yeni transfer daha...

Haberi Oku